Proč se kvalita vlasů v zimě zhoršuje?

vla.jpg

Než začnete dělat jakékoliv změny ve své rutině, je dobré pochopit, proč se vlastně vlasy v zimě často lámou a proč jsou tak křehké. Vlasy, stejně jako pokožka, mohou být v zimě velmi suché. Je to způsobeno vlhkostí vzduchu. V našich zeměpisných podmínkách je v zimě vzduch často suchý a to ovlivňuje i naše vlasy, které pak mají sklon k poškození. Nízká vlhkost v ovzduší vede ke snížení elasticity vlasů a ty se pak snáze lámou a třepí.

V zimě si také vlasy více fénujeme. Málokterá z nás vyrazí z domu aniž by měla vlasy dostatečně vysušené. Často tak používáme na fénu i vyšší teplotní stupeň, který vlasům rozhodně neprospívá. A potom, když už vyrazíme načančané ven, nasadíme na naši korunu krásy kulicha.

Aby toho nebylo málo, tak studené počasí negativně ovlivňuje také barvené vlasy. Ty pak rychleji ztrácí patřičný lesk i samotnou barvu.

Jak pomoci vlasům v zimě?

A co tedy vlasům v zimě pomůže? Co je dostane opět do takového stavu, abychom na ně mohly být opět hrdé? Naším tipem jsou anti-agingové produkty na vlasy od oblíbené švýcarské značky Revalid®. Produkty Revalid® Anti-Aging Shampoo a Revalid® Anti-Aging Fluid totiž obsahují inovativní aktivní složku DN-AgeTM a extrakt z protěže alpské. Tyto dvě účinné látky mají velmi silné antioxidační a protizánětlivé účinky a mají schopnost chránit naši DNA před poškozením. Právě to jsou zcela zásadní účinky v boji proti negativním vlivům počasí. Produkty Revalid® Anti-aging chrání pokožku hlavy před buněčným poškozením. Vlasy pak nemají sklon se lámat, zachovávají si svou elasticitu, pružnost a lesk a získají zpět ztracenou vitalitu.

Značka Revalid® je založena na vědeckém výzkumu, inovacích a špičkové expertíze. A proto i hlavní účinná složka DN-AgeTM má prokázaný účinek jak in-vivo, tak in-vitro.

61f9213930211obrazek.jpg

Obecně se doporučuje udělat si podobnou měsíční kúru 2 - 3krát do roka. Ideálně v průběhu nebo na konci zimy, v létě a pak opět před nástupem chladnějšího počasí. Vaše vlasy tak budou na přicházející klimatické změny perfektně přichystané a jen tak je něco nezaskočí.

Použití obou výrobků je velmi jednoduché. Šampon se klasicky nanese a vmasíruje do mokrých vlasů. Je ale vhodné ho nechat alespoň minutku působit a následně důkladně spláchnout. Fluid se oproti tomu vmasíruje do vlasů a pokožky hlavy, ale neoplachuje se. Můžete ho tak nechat působit třeba celou noc.

Vraťte svým vlasům mladistvý vzhled!

Více informací o produktech najdete na www.revalid.cz
61f9214a39238obrazek.jpg