gigolo

Aby si muži užili sexu, musí zvát ženy do restaurací a divadel a všude tam za ně platit. Carlos (30) to má přesně obráceně: ženy platí za sex jemu.

Jak vypadá vaše typická klientka?
Manželka podnikatele, která má spoustu peněz a žádné starosti. Na první pohled žije bezstarostně, ale je nešťastná. Když už se její partner jednou za čas objeví doma, nabuší ji, ale to je všechno. Cítí se sama a zanedbaná.

Kolik jí je let?
Třicet až pětačtyřicet. Starší ženy už asi nemají odvahu, což je škoda, protože udržovaná padesátka... Nejčastěji jsou z velkých měst. Klientku z vesnice jsem ještě neměl. Buď nejsou dost odvážné, nebo nemají tolik peněz.

Stydí se, když vám poprvé volají?
Ne - ty, co se ozvou, jsou už odhodlané a vědí, co chtějí. Stydlivější lovím sám přímo v terénu.

Jak vypadá první schůzka?
Sejdeme se někde v restauraci a já ji nejdřív důkladně rozeberu. Vyptám se, co jí chybí, co ode mě potřebuje... Spoustě žen třeba schází orální sex. Na první schůzce ale většinou ještě k ničemu nedojde. Ženy na rozdíl od mužů nejdou hned do postele. Nejdřív se potřebují seznámit, trochu mě poznat... Některé ale hledají jen společníka bez sexu. Jiné jsou zase pěkně náročné. Chtějí to třikrát, čtyřikrát... Občas do nich buším dvě hodiny, a pořád nic.

Kolik jí účtujete?
Dva tisíce korun za hodinu. Schůzka trvá většinou asi tři hodiny a klientka platí bez ohledu na to, jestli dojde k sexu. Před pár lety to bylo o dost lepší, za hodinu jsem si mohl účtovat až pět tisíc. Poslední dobou to šlo dolů - je větší konkurence.

Máte to v něčem těžší než prostitutka?
Určitě - žena může v posteli hrát vzrušení, ale já ne. Erekci prostě buď máte, nebo nemáte.

Jak to děláte, abyste ji měl vždycky?
Všechno je to v hlavě - prostě myslím na něco, co mě vzrušuje. Jsem profesionál.

Copak jste nikdy neselhal?
Občas se to stane, ale člověk nesmí zpanikařit. Prostě použiju ruce, jazyk...

Platí pak klientka míň?
Ne, protože ji prostě obsloužím jinak. Musí odejít spokojená, to je základ. Pak to řekne kamarádkám a moje dobrá pověst se šíří dál.

Co po vás ženy chtějí nejvíc?
Abych je poslouchal. Potřebují pozornost, protože jejich partner se s nimi moc nebaví. Chtějí si povídat o svých problémech, o rodině, o tom, co viděly v televizi... Prostě normální pokec, který doma nemají.

Prozradíte nám, jak to zařídit, aby si žena ‚pokec' opravdu užila?
To je jednoduché - prostě ji nechte kecat. Pokyvujte hlavou a projevujte zájem kladením doplňujících otázek. Jde zkrátka o to, aby měla pocit, že ji skutečně posloucháte. Taky je fajn pochválit ji, jak jí to sluší. Třeba že má hezké vlasy, příjemný hlas...

Copak neprokoukne, že to člověk říká, jen aby ji potěšil, aniž by to myslel vážně?
Pane, tohle neprokoukne žádná žena!

Chtějí některé naopak jen sex bez řečí?
Málokdy. To spíš chtějí slyšet vulgarity. Prosí mě, abych jim říkal ty kurvo, ty děvko... Vyhovím jim, ale je to pro mě obtížné.

Jaké další neobvyklé věci chtějí?
Občas chtějí, abych na ně čural, a ony zase na mě, ale to odmítám. Často chtějí anál, což je už dneska běžná praktika. Některé vyžadují mírné sado-maso, svázat, naplácat na zadek... To jim dopřeju. Občas mi taky některá klientka ukazuje, jak si to dělá sama vibrátorem. Chce se předvádět, ale před stálým partnerem se stydí. Přede mnou ne, protože jsem vlastně cizí člověk.

Chtějí, abyste jim nosil květiny?
Ne, to je moc nápadné.

Proč si vás vlastně kupují? Proč raději někoho nesbalí?
S milencem by měly problém. Dělal by si na ně nároky, žárlil by, o některých věcech by se s ním styděly mluvit... Se mnou jim to nehrozí, a navíc jim dávám pocit, že jim zcela patřím. Často taky samy podnikají a na muže nemají čas. Milenec by je prostě zdržoval.

Co když se vám klientka nelíbí?
Každá žena má své kouzlo. Je ale pravda, že v některé ho nevidím hned napoprvé. Žádnou klientku jsem ještě nikdy neodmítl.

Pokud to ale není váš typ, nemáte třeba problém s orálem?
Ne, vůbec.

Jak jste se k tomu vlastně dostal?
Před dvanácti lety jsem fotil soft porno, a díky tomu trochu pronikl do ‚vyšší' společnosti. Seznamoval jsem se se ženami a jedna mi nabídla za sex peníze. Pak mě napadlo, že bych si tím mohl přivydělávat.

Přivydělávat? Copak vás to neuživí?
Za měsíc mám průměrně deset klientek, takže se to nedá dělat jako hlavní zaměstnání. Musím k tomu ještě navíc dělat další věci. Zedničinu, zpracování dřeva v lese...

Takže jste všeuměl. Klientka vám může zavolat a říct: „Carlosi, nahodíš mi zeď, naštípeš dřevo a pak mě hezky ojedeš..."
Jasně, není problém. Chlap do domácnosti, to by mě bavilo!

Je rozdíl mezi gigolem a prostitutkou?
Když si chlap koupí kurvu, chce sex. Když si žena koupí gigola, chce iluzi vztahu. Funguju jako psychoterapeut - dělám ženám vrbu.

Už se do vás klientka zamilovala?
To dělá každá žena, ale vždycky jen tak trochu, na chviličku. Nikdy to ale neskončilo vážným problémem. Ženy dobře vědí, kde má zábava s gigolem hranice.

Máte partnerku?
Měl jsem hodně vztahů a před partnerkou jsem to vždycky tajil. Nikdy to neprasklo - jsem prostě muž mnoha tváří.

Co kdybyste zjistil, že vaše přítelkyně je prostitutka? Vadilo by vám to?
Ne - sex a vztah jsou dvě úplně odlišné věci.

Objednalo si vás někdy víc žen najednou?
Občas se to stane. Pár žen si udělá dámskou jízdu a já jsem ozdobou večera. Pijeme, slavíme, tančíme, souložíme...

Se všemi?
Většinou ano. Zvládl jsem takhle i pět žen najednou, a každá mi zaplatila!

Spal jste někdy s klientkou zadarmo?
Někdy trochu ujedu... Když se mi ta žena fakt líbí, neříkám si o peníze. Pak už prostě platí, jen když chce sama. Práce je mi prostě koníčkem.

Už vám někdy klientka utekla bez placení?
To ženy nedělají - styděly by se samy před sebou. Spíš se stane, že mi zaplatí, i když z domluvené schůzky sejde.

Objednávají si vás i páry?
Čas od času. Buď si přejí, abych se na ně při sexu jen díval, nebo chtějí zažít pořádnou trojku. Rád komukoli pomůžu pomilovat ženu, ale bisexuální služby neprovozuju.

Kolikrát v životě jste spal s klientkami?
Nedělám si čárky, ale pokud mám deset žen měsíčně, bylo jich za dvanáct let asi 1400.

Už si vás nějaká koupila na delší dobu?
Pár klientek mě vzalo na čtrnáct dní k moři. Do Chorvatska, na Kanáry... Celé to zaplatily, a ještě mi daly třeba dvacet tisíc navíc. Sice jsem si to musel dost tvrdě odmakat, ale i tak to byla nádherná dovolená.

  • Přebráno ze serveru Maxim.cz: www.maxim.cz
  • Foto: Daniel Vojtěch
Reklama