POZOR SLEVA 10% na nákup produktů Delimano!

6051e359e0d70obrazek.png
Pokud chcete udělat něco pro naši planetu a zároveň vařit na kvalitním nádobí, je čas pořídit si nové nádobí značky Delimano. Pro čtenářky webu žena-in jsme si připravili 10% slevu na celý sortiment Delimano.

Stačí v košíku zadat kód: ZENAIN10

Kód je platný od 12.3. do 31.5.2021 a platí na veškeré produkty značky Delimano, včetně produktů se slevou. Vybírat můžete ZDE

Naše testování připravila Klára Křížová

Přiznám se, že si doma smootie nepřipravuji, protože na to nemám doma žádný šikovný přístroj a vytahovat kvůli jednomu nápoji celý robot s mixérem mě vždy od přípravy odradí. Proto se mi hodilo testování šikovného Nutribulletu. Velmi mi vyhovuje jeho velikost. Objem nádobky, ve které mixujete ovoce či zeleninu je přibližně jedna větší porce. Údržba je také velmi snadná, takže použití Nutribulletu zvládnou i ti největší lenoši.
6051e2da431b7obrazek.png
Já jsem využila Nutribullet na přípravu ovocného smootie. Připomnělo mi to exotickou dovolenou, kdy si u stánků či na pláži můžete dát smootie s rozmixovaným ledem podle své chuti. Nakoupila jsem si tedy jahody, borůvky, banány, pomeranče, jablka a hroznové víno a těšila jsem se, jak si na smootie pochutnám. Obsluha Nutribulletu je velmi snadná, do nádobky navkládáte suroviny, které chcete rozmixovat a smíchat a zapnete ho. Díky ostrým nožům vše spolehlivě rozseká a rozmělní na jemnou kašovitou, řídkou směs bez hrudek a kousků. Ideální je dát do ovoce také několik kousků ledu, protože pak je nápoj ještě více osvěžující. Konzistenci si nastavíte, jak chcete.

Připravila jsem si doma lahodné smootie a moje činnost přilákala pozornost ostatních členů rodiny. Všichni museli ochutnat a vypít si svůj ovocný koktejl nabušený vitamíny.Takže naše testování bylo velmi úspěšné.

Musím uznat, že se Nutribullet také dobře myje, nemusí se složitě rozebírat a také je díky své velikosti přijemně skladný a nezabírá nikde moc místa.
6051e2f709103obrazek.png
Určitě ho, ale můžete ho použít na pokrmy studené nebo s pokojovou teplotou, případně jej ocení maminky pro přípravu pokrmů pro malé děti. Nutribullet bude neodmyslitelnou součástí vaší moderní kuchyně. Testovaný produkt má 600 W motor s 20.000 RPM. Vyzkoušejte a uvidíte, jak snadno se pracuje s Nutribulletem!

Více na DELIMANO.CZ6051d7590f930obrazek.png

Skvělý NUTRIBULLET - extraktor umí rozmělnit ovoce a zeleninu na tu nejlépe vstřebatelnou formu. Při tom zároveň uvolňuje cenné živiny, které by normálně zůstaly v nerozkousaných soustech.
6051e3168b058obrazek.png

Reklama