Miley Ray Cyrus, vlastním jménem Destiny Hope Cyrus, je americká zpěvačka, herečka a textařka, která pochází z hudebně založené rodiny. Má pět sourozenců a narodila se v Tennessee.

Poprvé se ale fanoušci s Miley mohli setkat, když jí bylo 14 let, v dětském seriálu Hannah Montana, který byl vysílaný na Disney Channel a pobláznil mnoho mladých dívek. V seriálu si zahrála roli děvčete, které má dvojí život. Žije jako běžná holka, ale jakmile si nasadí blonďatou paruku, stává se z ní hollywoodská hvězda, po které touží miliony fanoušků. Seriál byl vysílán v letech 2006–2011 a zařadil ji jako hvězdu do světa showbyznysu. V roce 2007 započala hudební sólovou kariéru a v roce 2008 účinkovala ve filmu Hannah Montana a Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů.

image.png
Foto: Profimedia

Miley Cyrus později sama přiznala, že už nechce být za tu nevinnou holčičku, za kterou ji všichni považují. Proto udělala radikální změnu a razantně proměnila svůj vzhled. Ostříhala své krásné dlouhé, hnědé vlasy na krátko a nabarvila se na blond. V tu dobu se také jako naschvál začala na pódiu chovat tak, jak by se malá nevinná holčička rozhodně nechovala. Objevovala se v polonahých kostýmech a ne jednou pózovala s banánem mezi nohama a na svých fotkách se objevovala s vypláznutým jazykem.

Za svých dosavadních třicet let se stihla vdát, následně po pár měsících rozvést a vystřídala hned několik partnerů a partnerek, mezi které se řadí například i Nick Jonas, Liam Hemsworth, Patrick Schwarzenegger, Stella Maxwell, Kaitlynn Carter nebo Cody Simpson. Střídání partnerů svědčí o jejím rebelském životě.

64ef197eedc0bblobid0.png
Foto: Profimedia

Zpěvačka je považována za velmi silnou osobnost, kterou nic nepoloží, až na vztah s jejím tátou, který je aktuálně na bodu mrazu, jak sama přiznala v interview, kde rekapituluje svůj život. S otcem si vždy velmi rozuměla, ale poté, co si našel jen o pár let starší partnerku, než je sama Miley, to prý není jako dřív. Při vyprávění se jí zavalily oči slzami a tím dokázala, že ji také dokáže něco zlomit a vztah s otcem je velmi citlivá a křehká oblast. Miley tátovi veřejně poděkovala za to, jak při ní stál, když se stala hvězdou a pařila na večírcích s celebritami. Podle svých slov se už zklidnila.

Zdroj: Metro, Wikipedia, Vogue, history&biography, Instagram Miley Cyrus

Reklama