Sexy nechtějí být jen holky s ideální postavou. V pěkném spodním prádle se chce občast předvést chlapovi i silnější žena. Jenže sehnat takové prádlo je někdy problém. Jak problém vyřešila čtenářka Lalica?


Milá redakce,

patřím k těm trošku boubelatějším a pravdu dávám těm, kteří tvrdí, že ve velikostech 46-52 je v prádle/ hezkém/ velmi malý výběr. V supermarketu když jsem roztáhla krajkové kalhotky velikost 46, tak jsem se zděsila, vešla bych se do nich dvakrát. Ani se nedivím, že pak dělají výprodeje, protože většinu těch děsných vzorů by jinak neprodali.

Před mnoha a mnoha lety jsem také sháněla hezké a svůdné kalhotky, ale pořád se nedařilo. Věděla jsem přesně, co chci, ale houbelec mi to bylo platné....

Jednou měl k nám přijít Karel, kamarád mého muže z vojny. Měli jsme jít na zábavu a měl odjet až na druhý den. Přišli jsme domů až nad ránem, my si lehli do ložnice a Kájovi jsem ustlala v obýváku. Ráno jsem šla do koupelny a nahlédla do obýváku, jestli už Karel nevstal, abych nám všem připravila snídani. Zahlédla jsem něco, co mi vzalo dech. Kája byl odkopaný, deka na zemi a já uviděla krajkové kalhotky, jaké svět neviděl. Navíc měl rudě nalakované nehty na nohou. Stála jsem s otevřenou pusou a ihned vycouvala zpátky. Spíš mi nešlo do hlavy, kde tu krásu sehnal, než to, že jako chlap byl navlečen do babského prádla.

Neřekla jsem nic ani jemu ani svému muži až když šel Láďa /manžel/ pro cigarety, zeptala jsem se Karla: „Kdes je sehnal?!" Kouknul na mně a zčervenal.

„Prosím tě, nikomu to neříkej, chlapi by mně „sežrali", jsem sice na ženské, ale baví mně se převlíkat do vašeho spodního prádla."

A tak jsem ten rok dostala k našemu manželskému výročí nádherné krajkové kalhoty. Ládík mi řekl, že mu ento dárek poradil Kája a také mu navrhnul obchod, kde je určitě budou mít...

Uběhlo mnoho let a o Kájově zálibě v dámském prádle se nikdo nedozvěděl. Dnes už je dávno ženatý, bydlí v Praze a možná že si prádýlko se ženou půjčují...

Lalica

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!