Jak se tak ty plyšové, keramické, plastové i jiné objekty nashromáždí, vesměs někde v zadních koutech nepoužívaných polic, tak občas dojde k očistné akci.

Tak jsme s mámou jednou malovaly a při této příležitosti jsme musely odtahat nábytek (ano, vím, jde to i okolo) a ten jsme vyprázdnily. A vyhřezly na nás věci jako plechový doubledecker, hrnek s ruským kolem a nápisem Grüsse aus Wien, všecky ty flaštičky s egyptským pískem, mýdla ve tvaru Mallorky...


A co teď s tím, k použití to není, špatně to hoří...


Nakonec jsem další týden sezvala lidi na mejdan, na předsíň umístila misku na almužny a lístečky s čísly a vrcholem večera byla tombola.


Musím říct, že tolik neskrývaného údivu najednou jsem ještě neviděla. Všichni očekávali nějaký vtip, ale ne tak drsný. Na tenhle večírek si všichni pamatujou i po letech.

Gentiana


Tento příspěvek nám zůstal z dřívější editace na téma suvenýry. Kolegyně ho už nestihla vydat, protože příspěvků bylo prostě moc, ale bylo jí líto ho neuveřejnit vůbec a tak mi ho přeposlala pro dnešní editaci. Rozhodně se hodí i k dnešnímu tématu.

 

Napadlo i vás, ženy-in, někdy takto využít nalezené a zapomenuté věci? Co s těmito nalezenými věcmi jinak děláte? A jaké věci na takových odlehlých místech pod skříněmi a postelemi nacházíte vy? Nebojte se napsat na náš mail redakce@zena-in.cz, za nepořádnice vás nikdo mít nebude a ještě můžete vyhrát pěkný dárak.

Třetí pán tvorstva, který nás chce ohromit!

Nezlobte se na mě, ale jak strašný dokáže být některý anglický humor, tím horší dokážou být někteří angličtí pánové. Tenhle už má sice o něco lepší prádlo, ale mohl by mu někdo laskavě říct, že by si měl zastřihnout ten vyčnívající porost? Po nás ženských to vyžadují a sami na to kašlou... Ale má plus, že se nesnaží být přeumělkovaný kulturista.

Reklama