Děkujeme z další příspěvek od milovnice koček. Poslala nám ho čtenářka Ivana a vy se v něm dočtete, kterak se z manžela psomila stal kočkomil

Milá redakce tak jsem se taky rozhodla napsat. O tom jak se z manžela psomila stal kočkomil. Manžel a jeho rodina vždy měli doma psa, kočku tedy taky, ale ty byly jen venku, myšilovky. Pak manžel potkal mě. Já psy moc nemusím, raději se jim vyhýbám, nemám ráda jejich pach, jejich slintání a jejich podlejzání. Ale abych neodbočovala.

Začali jsme s manželem spolu bydlet a známý donesl k našim malé bílé klubíčko - kocourka Bodieho. Malé bílé hluché stvořeníčko. A právě kvůli hluchotě byl i dost hlučný, tak máma řekla, že se chce po práci a před prací taky občas vyspat a pokud si toho hulána neodnesu, tak ho dají pryč.

No vzali jsme si hulánka domů a manžel se do něj během pár dnů zamiloval. A jelikož byl kocourek dost aktivní, brzy přibyl kamarád, aby mu nebylo smutno. Tak jsem si dovezla svého prvního briťáčka Bakouška. Rok na to se nám narodila dcerka a já jakožto správně vyčůraná baba, jsem si vysmyslela, že chci za miminko další kočičku. Tak jsem si dovezla Evinku.

Začli jsme jezdit na výstavy a od té doby nám přibyly další dvě holky..jsou to vlastně naše dvě odchovaná kotˇátka, která jsme si tak zamilovali, že jsme je nikomu už nedali. No těmhle koťátkům budou brzy dva roky a jedna holčička má teď svoje krásná miminka.

Když vidím manžela, jak večer u televize leží u koťat a místo sledování telky sleduje ty malé nezbedy, tak se musím jen pousmát při vzpomínce na jeho slova „kočka do postele v životě ne“ a podobné výroky :-)) No a blíží se čas narození našeho druhého potomka, tak už teď mám v plánu, že by přibyla další kočička...nebo spíš, že jedno z koťátek by mohlo zůstat doma:-)

kočkomil

kotě

kotě

Pěkný den, ať máte rádi jakékoliv zvířátko čtenářka Ivana

Kolik už těch koček máte? Pokud dobře počítám, je to šest kousků a chcete ještě další???

Co vy na to, milé ženy-in? Kolik koček máte doma vy? A kolik psů? Regulujete nějak jejich počet, nebo je necháte množit geometrickou řadou? Co děláte se štěnaty a koťaty? Podaří se vám je vždycky „udat“, nebo to musíte řešit jinak?

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz