Nevěra otřese každým vztahem, ale na její odpuštění či potrestání se názory různí. Máme pro vás příběhy čtyř žen, kterým vstoupila do života.

Aneta, 34

Co se narodil syn, vytratil se z naší ložnice snad veškerý sex. Neměla jsem na něj ani pomyšlení a připadalo mi, že ani můj manžel. Nějak jsme se v tomhle směru prostě míjeli a řešili spolu jen našeho potomka. Po půl roce se ale začal chovat divně, jako by ho něco trápilo. Tvrdil, že je vše v pořádku, ale na to jsem ho znala až moc dobře. Nakonec se mi z něj podařilo vypáčit, že má černé svědomí, protože se na služební cestě vyspal se svou kolegyní. Hrozně to bolelo, ale vyslechla jsem ho až do konce. Dušoval se, že to bylo jen jednou a mohl za to alkohol a dlouhá sexuální abstinence. I když bylo těžké mu odpustit, musela jsem si uznat, že na tom mám také svůj podíl viny. Dnes už o tom nemluvíme a žijeme zase jako dřív. Jediné, co se díky jeho nevěře změnilo, je náš intimní život. Snažíme se na něm pracovat a je to znát. Řekla bych, že k oboustranné spokojenosti. Občas je i něco zlé pro něco dobré.

affair

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Kateřina, 37

Nevěru jsem nikdy netolerovala a nic na tom nehodlám měnit. Jakmile někdo zradí mou důvěru, znamená to pro mě konec. Přesně to si na začátku našeho vztahu vyslechl i můj přítel a já myslela, že pochopil. Však právě kvůli tomu jsem se také rozvedla se svým bývalým manželem. Jenže chlapi jsou podle všechno jako přes kopírák. Po třech letech totiž náš vztah zkrachoval na tom samém. Na oslavě jsem totiž Filipa načapala v temném koutě, jak oblizuje a osahává couru, která tam s ním flirtovala už od začátku. Ještě ten večer dostal kopačky. Pár měsíců se to sice ještě snažil vyžehlit, ale já zůstala neoblomná. Argumenty typu, že se s ním přece nerozejdu jen kvůli líbání, zvláště když byl opilý, u mě neobstály. Nechci svůj život sdílet s člověkem, kterému nemůžu věřit.

Martina, 36

Není nic horšího, než když vás manžel podvede s vaší nejlepší kamarádkou. Přesně to se mi totiž stalo. A aby toho nebylo málo, tak jsem je nachytala v naší posteli. V tu chvíli nevíte, jestli se máte otočit na podpatku a zmizet, nebo ztropit scénu. Já udělala to druhé. Renatu jsem vytáhla z postele a vypohlavkovala ji ze dveří. Tak, jak byla. Jen ve spodním prádle. Její hadry a boty pak letěly za ní. V té chvíli mi došlo, proč Standu vždy tak moc opěvovala a vychvalovala. Ona po něm celou tu dobu jela! Schytal to samozřejmě i můj manžel a musel se hodně snažit, abych ho vzala na milost. Ale nic jiného jsem stejně v plánu neměla. Přece ho té prolhané mrše nenechám!

Eliška, 26

Když jsem si k sobě Milana stěhovala, moji blízcí nebyli zrovna nadšeni. Neměl totiž nejlepší pověst, v našem městě platil za vyhlášeného děvkaře. Jenže láska bývá slepá. On mi navíc tvrdil, jak moc se do mě zamiloval a chce se usadit, že doteď vlastně nežil, jen přežíval. Celý půlrok jsem mu to baštila, než se mi poštěstilo vyslechnout si čirou náhodou jeho telefonát, očividně s milenkou. Vykládal jí, jak ji zbožňuje, že je to nejlepší, co ho v posteli potkalo, a se mnou je jen ze zvyku. Potichu jsem vycouvala a v koupelně se pořádně vybrečela. Pak se mi v hlavě zrodil plán pomsty. Nikdy bych to do sebe neřekla, ale pozvala jsem k nám domů bývalého přítele a svedla ho. Postelové hrátky nám vydržely až do Milanova návratu z práce. Když vešel do ložnice, nestačil se divit. Chtěl začít nadávat, ale já ho předběhla. Jen jsem se na něho podívala a suše mu oznámila, ať si sbalí svých pár švestek a odstěhuje se z mého bytu. No, a zatímco on pakoval kufry, my dva se dál muchlovali v posteli.

Čtěte také:

Reklama