pyžamo

Přes den jsou pařáky až k zalknutí, a ani noci nám kdovíjakou úlevu nepřinášejí. V horku se těžko usíná. Vím, o čem mluvím, protože v mé podkrovní ložnici s oknem na jihozápad je v těchto dnech doslova jako v peci.  A tak řeším dilema, v čem spát. Každá „slupka“ navíc je nesnesitelná.  

Možná si říkáte, v čem je problém, proč nespím nahá.

No jasně, ono to vypadá úžasně romanticky, když hajáte na posteli rozložená jako akt z Modiglianniho obrazu, ale pro mě je to jen na efekt. Já nahá prostě neusnu.

pyžamo

Musím mít alespoň minimální vrstvičku, abych se cítila bezpečně. Možná se vám to zdá trochu podivínské nebo směšné, ale nemohu si pomoct, připadám si zranitelná, jako stažená z kůže, a to mi ruší spánek. Musím mít něco na sobě.

Nejraději takové letní pyžamko, co vidíte na našich obrázcích. Volné kalhotky a košilku na ramínka. I to je docela romantické, ne? A co třeba taková bílá batistová košilka se štykováním, jaké nosily naše prababičky? Jen si představte, jak náramně vynikne na bronzově opáleném těle. Někdo možná dává přednost sportovním variantám. Proč ne, i tílko s boxerkami může být ohromně  sexy.

No jo, já uznávám, že na takových postavičkách vypadá sexy snad i pytel od brambor. Tak se nad to povznesme a dejme řeč o svých nočních letních úborech.

V čem spíte v létě? Tipuji, že většina bude volit spánek v rouše Evině. Nebo ne?

Reklama