Není nic neobvyklého, že slavné hollywoodské hvězdy propůjčují svá jména parfémům a poslední dobou i módním značkám. Spolupracují na jejich kolekcích, a tím je zatraktivňují. Sestry Cruzovy nejsou v módní branži žádnými nováčky. Podívejte se na jejich poslední kolekci

penelope

Dalo by se diskutovat o tom, nakolik je jejich vklad tvůrčí a nakolik pouze formální, ale to se nedozvíme. V každém případě je to spojení oboustranně výhodné. Hvězda se více zviditelní a značka se více prodává.

penelope

Ale proč ne? Zvláště když je kolekce líbivá, „nosivá“ a má šmrnc, jako v případě jarní módy v duchu francouzské riviéry, kterou vytvořily sestry Cruzovy. Známější Penélope a její sestra Mónica navrhly oblečení, které je elegantní, velice ženské a námořnickými prvky neplýtvá, jen tak s nimi lehce koketuje.

penelope

Řeknete si, že námořnický styl je sázka na jistotu a nic nového pod sluncem. Ano, budete mít sice pravdu, ale tenhle je svým způsobem originální. Na rozdíl od námořnické „klasiky“ je mnohem mladistvější, uvolněnější a čiší z něj prázdninová atmosféra.

penelope

Možná to bude temperamentem „návrhářek“, možná zvolenými materiály, možná nápaditými detaily, ale v každém případě působí velice sympaticky, a možná byste pár kousků měla ráda ve svém šatníku.

penelope

Já tedy ano.

penelope

Foto: Charles Vogele

Reklama