Jubilejní 20. titul Miss České republiky získala v sobotu Zuzana Jandová z Karviné.

Zuzaně je 20 let, pracuje jako modelka a připravuje se na studium andragogiky a personálního řízení.

„Přihlásil mě přítel, ale neřekl mi o tom. Jela jsme na výlet do Brna a až pak jsem se dozvěděla, že jedu na casting," popsala cestu do finále Jandová. Jak naloží s vyhraným milionem, zatím netuší.

Právě Jandová byla jednou z favoritek soutěže. Sázeli na ni také bookmakeři.


Titul první vicemiss si z brněnského Bobycentra odnesla dvaadvacetiletá studentka z Ostravy Zuzana Putnářová a druhou vicemiss porota zvolila devatenáctiletou studentku ze Zlína Kristýnu Lebedovou. Jubilejní finále sledovaly v sále krásky ze všech předešlých ročníků.
Dívky z prvních pozic pojedou samozřejmě na nejvýznamnější světové soutěže krásy - Miss World, Miss International, Miss Europe.

Finalistky se na galavečeru předvedly v róbách návrháře Josefa Klíra při módní přehlídce, ukázaly co umí ve volné disciplíně a ohromily skvělými postavami při promenádě plavkách. Čtyři superfinalistky musely nakonec zapůsobit na porotu pohotovou odpovědí na vylosovanou otázku. Pěveckými hvězdami velké jubilejní show byli opět Lucie Bílá a Karel Gott, kteří premiérově zazpívali duet Krása. Večerem jako vždy provedl moderátor Jan Čenský.

Se soutěží se symbolicky rozloučil její dosavadní prezident Miloslav Zapletal. Těsně před finále oznámil, že v čele Miss ČR končí.

Zdroj: TZ Miss ČR

Reklama