Jsem ráda, že jsem se dnes tématem trefila do gusta čtenářce s nickem Ferdulka. Pro hrnečky má prý slabost. Hlavně pro ty starožitné. Poslala nám i pár fotek svých nejoblíbenějších, které jsou prý jen na parádu. Hádejte, který z nich je její nejmilješí?

Hezký hrníčkový den všem!Hrnky, hrníčky, jsou moje slabost. Hlavně ty „retro“.

V práci mám nejoblíbenější hrnek od kamarádky, ten bohužel na fotce nemám,velký,pořádný půllitrák,který mi kolegyně chválily,jen co se tam objevil .

Doma mám sbírku svých retro hrníčků - viz fotky hrnků na věšáčcích a z nich mám nejoblíbenější ten s Karkulkou-viz detailní fotka. Mívala jsem ho jako malá, nevím, kam se poděl.

hrnky

hrnky

hrnky

karkulka

O to větší byla moje radost, když jsem si ho vyaukcovala na jednom serveru! A hned dvaJ. Nepijeme z nich, ty jen visí. Ovšem i ve skřínkách mám další exempláře retro hrníčků, které se normálně používají, protože jich mám od každého typu více kousků.

sloni

No a hrníček se slony z fotky? Ten je pro štěstí od mého moc milého kolegy z práce, dostala jsem ho loni k Vánocům, naprosto nečekaně ,tak ten má čestné místo tady vedle mě doma v poličce.

Tak snad se budou líbit moje kousky i vám.

Ferdulka

Spousta hrnečků je mi povědomá. Některé má doma moje maminka a normálně je používá.

Jaký je váš oblíbený hrnek a proč, milé ženy-in? Pošlete nám také jeho fotku? Prosím, ale jen jednu nebo dvě, ať se dostane na všechny. Děkuji za pochopení a budu se těšit na vaše příspěvky textové i obrazové

redakce@zena-in.cz