I pánové si zaslouží dokonalé džíny, ať už trendy úzké, klasičtější rovné nebo volné a pohodlné.

Proto Levi's® osvěžil některé ze svých nejpopulárnějších džínových střihů a vytvořil dokonale řemeslně vypracované a stylově originální kousky z kvalitního denimu. Tady je stručný průvodce, tak se můžete inspirovat. V sérii videí navíc radí Celestine Cooney, milovnice džínů a módní stylistka ID Magazine, jak nosit různé styly.

džíny

Například nejkultovnější a nejrozšířenější džíny na světě - pětsetjedničky (střih ORIGINAL STRAIGHT) - mají rovný střih a poklopec na knoflíky. Dokonce byly vyhlášeny za nejvíce sexy džíny. Jsou univerzální a nadčasové, a nejlépe se k nim hodí bílé tričko a kožená bunda, čímž se z vás stane nový James Dean, nebo je pro elegantnější a vytříbenější vzhled zkombinujte s propínacím svetrem. (http://www.youtube.com/watch?v=qsovtTUwz3w)

Levi's® 508™ - REGULAR TAPERED - se zužujícími se nohavicemi a prodlouženými zadními kapsami vypadají skvěle s ohrnutými nohavicemi. (http://youtu.be/eJzSnQPithc)

levisLevi's® 510™ - SKINNY - konečně pořádně úzké džíny, pokud tedy dáváte přednost excentričtějšímu či punk-rockovému stylu. (http://youtu.be/PJzCojeoifE)

Levi's® 505™ - REGULAR STRAIGHT - mají rovný střihu s poklopcem na zip a mírně zvýšeným pasem, můžete je nosit na mnoho způsobů. (http://youtu.be/B0XA3qJ6qX0)

I další střihy - slim fit (Levi's® 511™), loose tapered fit (Levi's® 562™) a bootcut fit (Levi's® 527™) - jsou k dostání v různých trendy a originálních povrchových úpravách včetně ekologické vodu šetřící Levi's® Water<Less™. Tak sipřijďte najít svůj střih. :-)

 

Reklama