Dobré ráno, milé čtenářky! Dnešní téma je skutečně šťavnate. Budeme se spolu bavit o cestování v prostředcích hromadné dopravy. jestliže máte nějaké veselé či smutné zážitky, sem s nimi!

Přeji všem krásné ráno!

Pojďme si dnes povídat o hromadné dopravě. Když jsem vstával, těšil jsem se, jak vám v úvodní novince napíšu nějaký čerstvý zážitek, ale ten se nestal. Mé dnešní cestování do práce probíhalo docela normálně, žádné zpoždění, žádná úsměvná příhoda. Ale nevadí, stačí zapátrat v paměti a historek z hromadné dopravy se najde...

Jednu docela čerstvou popisuji v článku: Omluvila se mi průvodčí (klikni), třeba ve vás probudí vzpomínku na událost, kterou jste sama prožila.

  • Máte také nějaký komický zážitek z hromadné dopravy?
  • Nebo snad máte nějaký smutný zážitek z hromadné dopravy?

Sem s nimi! Posílejte mi své příběhy k tématu na redakční e-mail, uveřejněný níže. Nemusí to být jen zážitky komické či trpké, pište mi i o svých nespokojenostech, tedy věcech, které se vám na hromadné dopravě nelíbí. Prostě si trochu zanadávejte! Záleží na vás, co mi o hromadné dopravě napíšete. Pokud ale chcete získat pěkný dárek, totiž knížku vyloženě tematickou: Jak si zachovat chladnou hlavu autorky Barbary Beckhamové z nakladatelství MOTTO (viz obrázek níže), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

jak

Těšit se můžete také na vědomostní soutěž o doplněk stravy PROTECTUM GINGO. Pravidla vyhlásím dnes (8 února 2011) v 8.30 hodin dopoledne.

protectum

 

Reklama