Každá z nás se jistě za svůj život setkala s nepříjemnostmi, které nám přináší výtok neboli fluor.

Je obecně známo, že výtokem reaguje naše poševní prostředí na změny, které se odehrávají v naší pochvě. Odborníci mluví o nerovnováze a nám nezbývá, než se řídit jejich radami a užívat předepsané léky.

Obzvlášťe v létě, kdy nosíme jen lehké oblečení a mnohdy krátké vzdušné sukénky, je potřeba udělat vše proto, abychom nemusely být zneklidněny případnými nepříjemnostmi zmíněných výtoků.
Dále při cestování, kdy jsme donuceny být po celý den v jednom oblečení a možnosti hygieny jsou omezené, je nanejvýš vhodné případným trablům předejít.   

Ohledně rad je dobré si připomenout, že výtokům se lze bránit několika jednoduchými způsoby a je si třeba pamatovat následující faktory, které napomáhají zničení přirozené vaginální mikroflory. 

Mezi ně patří
- špatný životní styl
- koupání v bazénech či rybnících
- užívání antibiotik
- nevhodné a neprodyšné oblečení
- časté střídání partnerů

Pokud se nám nezdaří výtoku zabránit, lékař nám předepíše příslušná léčiva, pomocí kterých jsme během pár dnů opět v pořádku.
Co ale dělat proto, aby se tyto nepříjemnosti neopakovaly?

Vhodným přípravkem k užívání je nejen v tuto chvíli právě Fermalac Vaginal, který je k zakoupení v každé lékárně.

Tyto poševní tobolky obsahují kultury živých přirozených mléčných bakterií, které se v pochvě pomnoží a dojde k fermentaci mléčného cukru na kyselinu mléčnou a výsledkem je zabránění růstu infekčních patogenních mikroorganismů. S troškou nadsázky můžeme shrnout „užitečné bakterie likvidují nebezpečné bakterie„.

Přípravek je možno užívat  jako prevenci pod lékařským dohledem, která nás může nadobro osvobodit od nepříjemných pocitů a situací. Užívání tohoto přípravku by se mělo stát součástí života každé ženy, která má problémy s častými recidivami poševního onemocnění. 

 

Fermalac Vaginal lze užívat i v době těhotenství a kojení, a zabránit tak i v těchto období nežádoucím patologickým změnám a udržet tak přirozeným způsobem normální poševní flóru.

 

Jako prevence  recidiv poševních zánětů a fluoru se doporučuje podávání 1–2 týdně po dobu 2–3 měsíců, během menstruace aplikaci přerušit.

Používání a aplikace je díky aplikátoru velmi jednoduchá a časově nenáročná.

Přes veškerá pozitiva je však nutné užívání konzultovat s lékařem a jako poslední příznivá informace je fakt, že Fermalac Vaginal je částečně hrazen zdravotními pojišťovnami. 

 

 

Reklama