5d1371bd6e830obrazek.png

Opalujte se zdravě

Léto je doba krátkých rukávů a odhalených nohou. Vysoké teploty a slunečné dny lákají k odpočinku na lehátku někde u vody. Zvláště pak ženy svá těla rády vystavují slunečním paprskům, aby docílily pěkného opálení. Jistě víte, že při dlouhém pobytu na letním slunci se kůže snadno spálí. Možná ale nevíte, že každé spálení si vaše pokožka pamatuje. Čím vícekrát se za život spálíte, tím větší riziko rakoviny kůže vám hrozí v pozdějším věku. Proto, aby pokožka častým sluněním netrpěla, je dobré nepodceňovat výběr kvalitního opalovacího krému. Při jeho výběru si všímejte nejen toho, jak vysoký je jeho SPF faktor, ale věnujte pozornost i složení. Dalšími důležitými faktory při nákupu opalovacího přípravku by měly být vlastnosti, jako je jeho voděodolnost, rychlost vstřebání nebo zda nezanechává pokožku nepřirozeně mastnou.

Dopřejte pleti svobodu

Letní měsíce vybízejí k odlehčení, a to nejen šatníku a stravy, ale také líčení. Dopřejte své pleti svobodu a nechte ji volně dýchat. Pokud se nechcete líčení během léta úplně vzdát, nebo se necítíte nenalíčená ve své kůži, volte namísto hutného neprodyšného make-upu raději lehké tónovací krémy. Ty zakryjí drobné nedostatky, sjednotí vaši pleť a zároveň ji nezatíží. Silné vrstvy make-upu nejsou v letním období příliš vhodné. V kombinaci s nadměrným pocením totiž mohou způsobovat tvorbu nepříjemných pupínků a akné.

5d13929e2cb7dlinteo-clanek.jpg

Čistá pleť je krásná pleť

Vlivem horkého suchého vzduchu a vysokých letních teplot se naše pokožka značně potí a pleť produkuje nadbytek mazu. V létě je proto více než kdy jindy důležité dbát na to, aby byla naše pleť dokonale čistá. Nejen k odlíčení, ale i ke zbavení pleti mastnoty a nečistot, se vám budou hodit kosmetické vatové polštářky Linteo Premium maxi, které jsou navržené pro šetrnou péči o problematickou pokožku. Arganový olej, jež obsahují, je jednou z nejoblíbenějších složek v přírodní kosmetice. Poskytne pleti přirozenou hloubkovou hydrataci a výživu, která je obzvláště během léta velmi důležitá. Pomáhá v boji proti ekzémům i akné a snižuje celkovou suchost pokožky.

linteo-clanek1.jpg

Velmi šikovným pomocníkem, který vaší pokožku perfektně očistí nejen doma, ale i na cestách, a zároveň vaší pleť skvěle osvěží, jsou vlhčené odličovací ubrousky Linteo s extraktem z heřmánku, aloe vera a jemným mlékem. Obsažené přírodní složky jemně čistí pokožku (lehce odstraní make-up i voděodolnou řasenku), zklidňují podráždění a zanechávají pleť hezky vyživenou a vláčnou. Díky takové péči dostává vaše pleť dostatečně prostoru na to, aby zářila přirozenou krásou.
5d1371d18b97cobrazek.png

Nezapomínejte, že jen bohatě hydratovaná a čistá pleť může být zdravá a dokonalá. Dopřejte ji proto takovou péči, kterou si během léta bezesporu zaslouží.

Více inspirace najdete na stránkách Linteo nebo ZDE

Reklama