Jaro je tady, kdo chce žádoucí postavičku do plavek, má poslední šanci naskočit do vlaku k vysněným tvarům. Klinika krásy Anděl uspořádala akci, kde se to hemžilo českými kráskami. Nás velmi zajímalo, jak se ženy, které mají téměř perfektní postavy, udržují v kondici.

 1. Prozraďte, jak se udržujete ve formě?
 2. Držela jste někdy nějaké diety?
 3. Jak často cvičíte?
 4. Když se zamyslíte, jakou část na svém těle máte nejraději?

Lucie Hadašová

 1. Já jsem tohle nikdy extra neřešila, ale tenhle rok tomu bude jinak. Letíme do Ameriky a tam bych chtěla okouzlit postavou, berte to s nadsázkou. Popravdě, bylo mi třicet, takže je potřeba na sobě začít více pracovat. Přemýšlím, že bych vyzkoušela neinvazivní bezbolestnou liposukci v oblasti břicha.
 2. Nikdy jsem žádnou nedržela, na to nemám vůli.
 3. Teď mám nově trenérku a snažím se cvičit 2–3x do týdne.
 4. Vlasy.

hadašová vida
Bára Vida Kolářová a Lucie Hadašová
Foto: Profimedia.cz

Barbora Vida Kolářová

 1. Konečně začíná být teplo, takže vezmu kočárek a vyrazím do přírody. Tím spojím příjemné s užitečným. Preferuji zeleň a čerstvý vzduch, než abych se zavřela do fitka.
 2. Spíše jsem se o to snažila. Vždy jsem začala, nějakou dobu jsem to vydržela, kila šla rychle dolů, ale stejně jsem to časem vzdala.
 3. Ke cvičení jsem se ještě nedostala. Chci být zatím hlavně s Elisabeth, takže pořád čekám, až vysvitne sluníčko, vytáhnu běžecké boty a vyběhnu s kočárkem.
 4. Byly to prsa, ale teď už si tím tak jistá nejsem. Musím je dát po kojení zase do formy.

Nenechte si ujít:

Barbora Mottlová
Barbora Mottlová

Barbora Mottlová

 1. Hodně cestuji a při mé profesi se musím udržovat stále svěží a krásná. Cvičím jógu, piju hodně vody, když je čas, ráda zajdu na masáž. Vždy obdivuju holky, které se pyšní dokonalými zadečky a stehýnky, ale ještě jsem se k takové postavě nedopracovala. Snad to klapne letos, zhubla jsem 7 kg, tak by se mohlo zadařit.
 2. Diety jako takové nedržím. Já si hlídám hlavně to, kdy mám jíst sacharidy, bílkoviny, zeleninu atd. Vždy se mi to vyplatilo.
 3. Když mám čas, tak se snažím každý den. Teď mám ale hodně práce, tak cvičení nestíhám.
 4. Celé své tělo. Já se mám ráda celá, to i s chybami. I ty ke mně patří, to jsem prostě já. Člověk i z nedostatků může udělat přednost. Vezměte si Jennifer Lopez a její legendární zadeček.

máchová
Irena Máchová
Foto: Profimedia.cz

Irena Máchová

 1. Nechám si skákat děti po břiše, tím posiluju břišní svalstvo.
 2. Netajím se tím, že jsem bývalá anorektička a bulimička, to mluví za sebe.
 3. S dětma asi 15 hodin denně.
 4. Oči.

Romana Pavelková
Romana Pavelková

Romana Pavelková

 1. Aktuálně jsem začala po delší době konečně cvičit. Navíc docházím i na rázovou vlnu.
 2. Já diety nikdy nevydržím, jsem jedlík. Když už, tak omezím určitý druh potravin, ale jinak jím stejně.
 3. Někdy to zvládnu i několikrát do týdne, jindy nejdu ani jednou. Teď jsem si koupila u nás na vesnici permanentku a chci začít chodit na jógu. Hlavně se těším na to, až konečně po dlouhé zimě začnu zase běhat v přírodě.
 4. Dřív bych bez přemýšlení řekla, že celou postavu, po dítěti to ale ještě není ono. Když vynechám problémové partie, jako jsou „kejty“, určité části zadku, tak asi ta postava.

Čtěte také:

Reklama