5e78ac92bb1e6image.png
Sportovní svět se na chvíli musel zastavit. Závody jsou odloženy. Sportoviště jsou uzavřena. Přesto se ale členové komunity adidas Runners Prague setkávají na pravidelných online trénincích. Ty se nyní konají ve facebookové skupině, kde trenéři každý den připravují několik živě streamovaných video lekcí. Zahrnují přitom všechny oblasti sportovní přípravy, které se v běžném režimu odráží také do programu RUNBASE Prague – pohyb, regeneraci, psychiku i výživu.

Zkuste náročný workout i dechová cvičení

Připojit se můžete například k rannímu workoutu, podvečerní jógové lekci, tréninku mobility, silovému tréninku, funkčnímu tréninku, ale také k dechovým cvičením. Kromě toho vám trenéři předají i zajímavé tipy a triky, jak se udržet ve formě v době karanténních opatření. Nebude se tedy jen cvičit, ale také povídat při podcastech s trenéry, při kterých se může každý účastník prostřednictvím Facebooku zeptat na cokoliv, co jej zajímá z oblasti výživy, tréninku, regenerace nebo třeba vybavení.
5e78ac9f35fdfimage.png
Chcete si tréninky užít také? Přidejte se do skupiny adidas Runners Prague na Facebooku, kde najdete týdenní harmonogram tréninků i archiv všech tréninkových videí, které už trenéři připravili.
5e78acd7e6f4aimage.png

Reklama