6501785a18dc9obrazek.png

Hledáte výrobek, který bude šetrný k vaší pokožce, nezatěžovat přírodu a zároveň nechcete kompromis v efektivnosti? Ekologické odstraňovače skvrn Frosch přesně to nabízí, jelikož ví, že odstraňovače skvrn nemusí být plné chemie, aby byli účinné.
 
Skvrny od krve, bílkovin, kakaa a trávy

Inspirovaný žlučovým mýdlem, tento výrobek na rostlinné bázi vám pomůže zbavit se i těch nejodolnějších skvrn od krve, bílkovin či trávy. Hravě si poradí s odolnými skvrnami na bílém i barevném prádle a zároveň je k barvám velmi šetrný. Před praním lehce skvrnu potřete pomocí aplikátoru, nechte deset minut působit a vyperte v pračce. Abyste se vyhnuli tomu, že skvrnu do textilu ještě víc vetřete, doporučujeme ji nejdříve navlhčit.

6501788337c34blobid0.png

Skvrny od oleje, make-upu, deodorantu a potu

Na mastné skvrny doporučujeme odstraňovač na bázi citronátu. Poradí si s mnoha druhy skvrn na bílém i barevném prádle, například se skvrnami od oleje, make-up, či deodorantu. Je skvělý i na čištění skvrn na límci košil a samozřejmostí je jeho šetrnost k barvám.

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

6501789f1dc9eobrazek.png

Skvrny od kečupu, červeného vína, čokolády a kávy

Na tyto odolné skvrny použijte odstraňovač s aktivním kyslíkem. Účinně odstraní bělitelné skvrny a zároveň zachová přirozené barvy vašeho oblečení. Výkonné a veganské složení vám pomůže odstranit skvrny od kečupu, ovoce, zeleniny, čaje, kávy i čokolády.

Opět jednoduše naneste odstraňovač přímo na skvrnu před praním a nechte ho působit až 10 minut.

650178c352315blobid0.png

Používáním těchto výrobků nejen chráníte své oblečení, ale šetříte přírodu a svou pokožku. Domov bez toxinů ocení i vaše plíce a celkové zdraví.
 
Výroba produktů Frosch podléhá nejvyšším ekologickým standardům, a i díky tomu se výrobce může pyšnit certifikací EMAS, kterou obhajuje už přes 11 let. Při výrobě produktů v ultra moderní továrně jsou využívány přírodní a obnovitelné zdroje energie (solární, geotermální, větrné). Voda je získávána z vlastní studny a zpracovávána ve specializovaném vodním centru, odkud je po přečištění vypouštěna zpět do přírody – do řeky Rýn.
65017921e316eobrazek.png

Reklama