Vaginální mykózy jsou častým problémem mnoha žen. Kvasinka „Candida albicans“ potrípila téměř každou ženu alespoň jednou za život. Jak si s ní poradit?

Když už vás vaginální mykóza přepadne, najednou cítíte silné pálení a svědění v poševním prostředí, nepříjemný výtok, co musíte udělat?

Canesten

Pokud rychle zareagujete a „chytnete“ nemoc v samém začátku, zajděte si do lékárny a kupte si přípravky, které tyto problémy řeší. Nepotřebujete na ně recept, jsou volně prodejné. S použitím speciálního krému či zaváděcích tablet začněte co nejdříve, aby byla léčba co nejefektivnější a mykóza se nerozvinula do problému, který by musel řešit lékař. Léčbu můžete navíc doplnit speciálním intimním gelem, který vám napomůže při úlevě od aktuálních potíží.

Přípravků, které řeší vaginální mykózu je v nabídce lékárem mnoho, proto vám chceme doporučit náš vybraný tip na komplexní léčbu:

Pro léčbu vaginální mykózy doporučujeme přípravky Canesten GYN a Canesten GYN 1 den

Canesten GYN 1 den

Canesten GYN 1 den je nejvíce užívaný přípravek z řady Canesten GYN.

Jeho nesporná výhoda tkví v 1rázové komfortní aplikaci. Zavádí se totiž jen 1krát, a to večer před spaním pomocí aplikátoru. Léčivá látka klotrimazol a účinně bojuje proti přemnoženým kvasinkám v pochvě. Navíc obsahuje kyselinu mléčnou, která podporuje návrat rovnováhy poševního prostředí.

Kdy použít Canesten GYN 1 den:

 • CanestenVhodný pro pacientky preferující značně pohodlnou formu léčby.
 • Vhodný na cestách a během dovolené.
 • Vhodný k léčbě vaginální mykózy v těhotenství – bez aplikátoru ( nutnáje však konzultace s lékařem).

Jak se Canesten GYN 1 DEN používá:

Zavádí se jen 1×, a to večer před spaním pomocí aplikátoru.

Canesten GYN Combi Pack – i pro vašeho partnera

Canesten GYN Combi Pack je ideální přípravek pro kombinovanou léčbu.

Canesten GYN Combi Pack je vhodný na vaginální infekci, která se projevuje jak výtokem (vnitřní reakce na přemnožení kvasinek), tak i vnějšími subjektivními příznaky na zevních genitáliích, jako je zarudnutí či jejich podráždění. Balení Combi Pack obsahuje 1 vaginální tabletu, která se jednorázově zavede do pochvy pomocí aplikátoru (vnitřní poševní léčba), a krém na vnější aplikaci na zevní genitálie. Krém je vhodný i k přeléčení partnera ženy trpící opakovaně  vaginálními infekcemi. Léčba obou partnerů (ideálně současně) je vhodná pro zamezení  další ataky vaginální infekce ženy.

Kdy použít Canesten GYN Combi Pack:

 • CanestenVhodný pro pacientky preferující jedinečně pohodlnou formu léčby.
 • Vhodný na vaginální infekce jak s vnitřními projevy (výtok), tak i vnějšími projevy (zarudnutí a pálení genitálií).
 • Vhodný k přeléčení sexuálního partnera.

Jak se Canesten Combi Pack  používá:

 • 1 vaginální tableta se jednorázově zavede do pochvy, a to nejlépe večer před spaním pomocí aplikátoru.
 • .
 • Krém se aplikuje 2–3krát denně po dobu 1–2 týdnů.

Naším tipem pro doplnění léčby vaginální mykózy a rychlou úlevu od svědění pokožky intimních partií při potížích je gel pro intimní hygienu Canesten® IntimGel. Jaký je tento intimní gel a co od něj můžete očekávat, s čím vám může napomoci?

Canesten® IntimGel napomáhá úlevě od pocitu svědění intimních partií při vaginální mykóze až na 12 hodin.

CanestenJe to intimní gel k vnějšímu použití, vyvinutý cíleně pro hygienu a ochranu pokožky v intimních partiích během vaginálních obtíží způsobených Candidou albicans. V případě přemnožení této houby dochází k projevům vaginálních obtíží, jako je podráždění, svědění, pálení nebo zarudnutí. Mezi faktory, které podporují nerovnováhu vaginální

mikroflory patří hormonální změny, suchost vaginální sliznice, stres, používaní agresivních mýdel, těsné oblečení či potravinové alergie.

Obsahuje 2,88g glycinu, který při vaginálních obtížích pomáhá zklidňovat citlivé intimní partie náchylné k podráždění který trvá až po dobu 12 hodin (klinicky testováno)

 • Nenahrazuje léčbu
 • Bez konzervantů
 • Bez barviv
 • Bez mýdla
 • klinicky testováno

Jak používat Canesten® IntimGel?

Naneste Canesten® IntimGel na mokrou pokožku intimních partií a opláchněte dostatečným množstvím vody. Používejte dvakrát denně, nejlépe ráno a večer. Pouze k zevnímu použití. Nenahrazuje léčbu.

Více najdete na www.canesten.cz.

V minulém roce proběhl na našich stránkách velký test – celkem 150 čtenářek vyzkoušelo Canesten® IntimGel – výsledky si můžete přečíst zde:

Reklama