V létě jste se mohly zúčastnit naší soutěže o proměnu v pražském salonu Joshua, který na Žena-in propagujeme a moc rádi s nimi spolupracujeme, protože jejich práce nejen, že je vždy skvělá, ale jsou opravdu nápadití a originální. Ostatně posuďte samy, jak se proměnila naše výherkyně soutěže – Lenka s přezdívkou violka z Českých Budějovic.

 

Lenka přijela k nám do redakce kolem oběda, dala si kafe a povídala si s námi o Žena-in, byla trochu rozpačitá, protože nevěděla, co ji čeká a jak vše dopadne. Navíc proměnu prožívala poprvé v životě a moc se těšila.

 

Jakmile jsme se dostavily s Lenkou do salonu Joshua na Vinohradech, hned se nám začala věnovat sympatická a šikovná kadeřnice Gábina. Lenka s Gábinou si spolu popovídaly o svých představách a Gábina navrhla Lence barvy a střih, který jí bude slušet. Zanechala jsem je tedy svému osudu s tím, že Lenku s paní vizážistkou Danou Svobodovou vyzvedneme, až bude účes hotový.

 

Za dvě hodiny jsme Lenku s Danou vyzvedly a byly jsme upřímně mile překvapené, jak Lenka prokoukla a jak jí to sluší.  Zajely jsme zpátky do redakce, kde byl větší klid na líčení – Dana se dala do práce, řekla Lence několik užitečných rad ohledně líčení a její pokožky a pak už se jen fotilo vše, co z plodného odpoledne vzniklo.

Asi není potřeba popisovat, jakou jsme z proměny měly radost my, protože se proměna týkala Lenky, která byla upřímně nadšená. Poprosily jsme ji, aby nám napsala své dojmy a jak na její změnu reagovalo okolí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co nám Lenka napsala??? Přečtěte si její email:

 

Milá redakce,

tak už jsou to dva dny, co jsem proměněná. Začalo to soutěží, pokračovalo oznámením o výhře a skončilo to skvělým dnem ve vaší péči. Moc vám chci za tohle poděkovat. Vůbec jsem netušila, jak budu vypadat, až se vrátím domů, ale chci všem říct, že jsem se vrátila maximálně spokojena. Jak kadeřnice, tak vizážistka byly perfektní a výsledek tomu odpovídá. A ohlasy na proměnu jsou vesměs příznivé. Nejdříve mne zhodnotila rodina, tj. rodiče a děti. Jelikož děti jsou ve věku, kdy všechno a každého s chutí  kritizují, tak snad nejvíc jsem se obávala jejich reakce. Ale v pohodě - syn (16) mi řekl při příchodu domů, že přišla jeho starší sestra :-) a dcera hodnotila slovy: "Mami, dobrý". Co víc jsem si mohla přát? No a pak přišly na řadu kamarádky a kolegyně a kolegové v práci. A opravdu musím říct, že ani jeden ohlas nebyl negativní.

Také ještě jednou všem děkuji, těším se na fotky a na reportáž z proměny a všem ženám-in přeji více takových soutěží. Lenka Černá - violka

Salonu Joshua moc děkujeme, jejich práce je opravdu super. Měly jsme možnost se o tom přesvědčit i naší vlastní „redakční kůží“ J a vždy jsme byly moc spokojené.

Vše o salonu Joshua najdete na www.joshua.cz

 

Zajímá vás průběh proměny? Pak si prohlédněte fotografie!