Než se pohodlně uvelebíte u praskajícího krbu, natáhnete si nohy směrem k sálajícím plamenům, dáte si horký grog a budete si užívat příjemného domácího tepla, je potřeba před zimou pečlivěji vyčistit krb nebo kamna. 

Karcher

Aby jemný popílek a saze nevířily celou místností, můžete použít multifunkční vysavač Kärcher AD 3 Premium KarcherFireplace (doporučená cena 3590 Kč). Tento kompaktní a všestranný přístroj určený na suché nečistoty a popel disponuje 1200 W turbínou s vysokou a dlouhotrvající sací silou. Vybaven je jedinečným filtračním systémem, který se skládá z plochého skládaného filtru a filtru na hrubé nečistoty, s jehož pomocí odsajete snadno a účinně velké množství popela kolem krbu.

Zkosená ruční trubka nabízí optimální pracovní komfort a vysaje nečistoty v rozích a na těžko dostupných místech. O praktičnosti vysavače vás přesvědčí speciální prostor určený k úspornému a rychlému uložení kabelu i ostatního příslušenství. Součástí je rovněž podlahová hubice vhodná pro čištění tvrdých ploch i podlahových kobercových krytin. Spolu s vysoce kvalitní pochromovanou sací trubkou můžete vysavač Kärcher AD 3 Premium Fireplace použít i jako plnohodnotný suchý vysavač na jakékoli plochy.

Karcher

S tímto vysavačem velmi pohodlně vysajete i popel z grilu nebo kamen.

Karcher

Více informací naleznete  na www.karcher.cz a na blogu www.svetcisteni.cz

Reklama