Jak byste se cítili v situaci čtenářky Vodfon, která bydlí nad nonstop hospodou a hernou? Možná byste se snažili vyprovokovat vzájemný konflikt jako ona...

Bydlíte nad hospodou - jaké jsou vaše zkušenosti?


Dobrý den!

V našem krásném velkém čtyřpokojovém, dokonce i levném bydlíme už 25Let. Ani by mě nenapadlo psát a stěžovat si, kdyby mi nepil krev majitel hospody a herny. To všechno se nachází v přízemních prostorách. Na jaře a v létě mají posezení na prostoru 3 m x 3 m, právě pod našima okny! Připadám si jak v hospodě! Už jsem přemýšlela, že si nechám jedno donést, nebo jim hodím něco na hlavu! Každé léto jim tam aspoň mokřím hlavy při zalívání muškátů! Pořád čekám, že si přijdou stěžovat, ale bohužel nikdo nepřišel! Prádlo, které mi visí nad nima ani neždímám, aby pořádně kapalo. Možná letos se mi podaří je vyprovokovat.

Oni moc dobře ví, že tam nemají co dělat, tak jim radši nic nevadí! Už dva roky si stěžujeme a není nám to nic platné. Pod námi bydlela paní, byla tam ve dne i v noci. Chodila tam v noční košili. Tu vystěhovali, nabídli ji luxusní byt, aby měli od ní pokoj! Byla to učitelka. Chtěli se zbavit hlavní stěžovatelky. Hospoda i herna je nonstop. Mám velicé rušné noce, ne kvůli sexu. Tam na sex není ani pomyšlení. Zvuky automatů v ložnici prožívám, jak bych tam byla, ani platit nemusím! Tak nevím, jestli tam mám taky jít v noční košili, možná mi to taky zabere! Aby se mě spíše nevylekali.

Vodfon

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou


Hrajte dnešní soutěž o 500 korun!


TÉMA DNE: NÁJEMNÉ

Posílejte mi své příběhy a zkušenosti...

  • ... o tom, kolik platíte za bydlení a jste-li spokojení.
  • ... kolik si myslíte, že by bylo přiměřené nájemné.
  • ... kolik vám zbývá na živobytí a zábavu, po zaplacení bydlení.
  • ... o tom, zda jste si vyřizovali hypotéku.
  • ... s osobním vlastnictvím.
  • ... se státním bytem.
  • ... s bytem u majitele.
  • ... veselé či špatné s majitelem samým.

Jak vidíte, téma je dnes docela široké. Zanadávejte si, postěžujte si, rozesmějte ostatní!

Reklama