Naše čtenářky, které jsme vybraly do letošního projektu s Ketodiet, prošly prvním měsícem. Zajímá nás, jak se cítí a jaké jsou jejich postřehy. A také samozřejmě, jak se jim daří hubnout.

Vyzpovídaly jsme čtenářku Katku:

Máte za sebou první období hubnutí s Ketodiet, jak se cítíte?
Cítím se dobře.

Jak probíhá vaše hubnutí?
První týden byl o zvykání si  na nový režim a nové chutě, nebylo to tak těžké, jak se z počátku zdálo. Hodně mi pomohlo nastavení mobilu na časy jídel po třech hodinách, a tak jakmile zazvoní budík, jdu jíst a pít. Takže nemusím sledovat hodiny a bát se, že něco prošvihnu.

Katka

Druhý týden byl ve znamení zimních radovánek, dovolená s rodinou v zahraničí, kde mi díky Ketodiet nedělalo problémy dietní režim dodržovat, nedělala jsem si polévky a omelety, ale více jsem užívala  nápoje, kaše a tyčinky. Během prvního týdne přešly i chutě na cokoliv sladkého či slaného. Po návratu z hor mě přepadla chřipka a dalších čtrnáct dní bylo vyložené trápení. Nemoc mě hodně oslabila, a i když můj dietní režim nedoznal změn, váha šla dolů jen pozvolna.

Pátý týden je opět v normálu, je mi skvěle, nemoc je ta tam a váha se zase sune dolů. Chodím zase cvičit a místo oběda si už dopřávám normální jídlo. Tedy myslím tím dietní, většinou maso se zeleninou. Na stránkách Ketodiet je spousta receptů, které ráda zkouším.

Kolik jste již shodila?
Zatím 8 kilo, je to sice méně než děvčata, ale už teď se cítím skvěle, největší radost mám z toho, že mi jde dolů hodně bříško, zatím mám dole 13 cm v pase, když na to tak teď myslím konečně mám zase pas :-)

S čím nejvíce bojujete?
Nedá se říct, že bych teď s něčím bojovala, cítím se dobře, ale nejvíc mi dala zabrat nemoc, kdy jsem se cítila hodně unavená.

Jak vypadá váš aktuální jídelníček?
Je to 4x Ketodiet , 1x oběd dle uvážení, většinou maso a zelenina, a jídla doporučená z jídelníčku pro 2. etapu

Jsou pro vás shozená kila motivační? Těšíte se na další fázi hubnutí?
Ano. Mám radost z toho, že se konečně ohnu a zavážu si boty bez  nádechu a ponoření se pod hladinu a pak zase zpět s pocitem, že mi chybí v plicích vzduch. Díky pravidelnému cvičení  a hubnutí, mám lepší kondici, už se  při sebemenší námaze tak nezadýchávám, což je prostě paráda. 

Jak na vás reaguje vaše okolí?
Rodina si změny všímá a moc mě chválí. Což je pro mě největší motivací. Mám radost z toho, že mé úsilí dokáží ocenit.

Partnerem projektu je značka Ketodiet více se dozvíte na www.ketodiet.cz.

Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice Hubněte ZDE.

Více o Katce čtěte v našem článku:

Reklama