Mrož Až na dřeň jahoda a tvaroh v jahodové dřeni

Klasický jahodovo-tvarohový Mrož je tady poprvé přelitý místo tmavé nebo světlé polevy jahodovou dření. Je to osvěžující, může to být svačinka a hlavně je to plné pravého ovoce s troškou tvarohu.

Mrož Až na dřeň maracuja a broskev v meruňkové dřeni

Maracuja a broskev k sobě dobře ladí. Uprostřed je smetana smíchaná s mlékem maracujou a broskví a všude okolo pak už jen meruňková dřeň. Tahle osvěžující svačinka je lehká, zdravá a plná ovoce. Na její výrobu byly použity jen kvalitní suroviny, žádné náhražky.

Mrož Třešně

Třešně a léto, voda a slunce,… - neoddělitelní společníci. V každé porci téhle zmrzliny je podíl třešní více než 60 %. To vše je zabaleno do tmavé polevy, která jejich chuť dokonale podtrhuje. Tohle léto bude nezapomenutelné!

A když chcete dopřát chuťovým buňkám hříšně dobrý zážitek...
Prémiová řada zmrzlin Pegas s novou recepturou je určená všem milovníkům mléčně-smetanových zmrzlin. Žádný rostlinný tuk a jiné náhražky, jen pravý smetanový zážitek. Jestli jste ještě neochutnali letošní novinku Pegas In Joy, ihned to napravte!

Pegas In Joy Coconut

Lahodná a stále měkce vláčná čokoládová poleva nové zmrzliny z řady Pegas skrývá kokosovou zmrzlinu plnou mléka s čokoládovým toppingem. Tohle jste ještě nezažili. Zakousněte se do ní a nechte v ústech rozplynout vláčnou polevu.

Pegas In Joy Nuts

Tmavá čokoládová poleva, která je i ve zmrzlém stavu krémově měkká, zahaluje mléčnou zmrzlinu z lískových oříšků se spirálou z čokoládového toppingu. Jakmile se dotkne jazyka a nepochopitelně krémová poleva se vám začne rozpouštět v ústech, projede vámi vlna vzrušení a vy budete chtít jednoduše víc a víc.

Pegas PREMIUM Salted Caramel

Kontrast sladké a slané chuti si zamilujete. Smetanová zmrzlina protkaná slaným karamelem je plná překvapujících chutí, kdy se dva protiklady snoubí v dokonalém spojení zabaleném do mléčné čokolády. V této zmrzlině najdete jen smetanu, žádný rostlinný tuk.

Více na PRIMAZMRZLINA.CZ

Reklama