Líčíte se? Věnujete svému obličeji dobrou péči při odlíčení? Správné odličování je stejně důležité jako samotné nalíčení. Pokožka si potřebuje odpočinout, zregenerovat. Zbytky make-upu a ostatní dekorativní kosmetiky mohou napomáhat v ucpávání pórů, dráždit pokožku, vysušovat ji. Aby byla pokožka obličeje zdravá a krásná, je potřeba make-up bezezbytku odstranit. Pokožka pak může dýchat, daleko lépe vstřebat hydratační krém, výživná séra.

Pro odlíčení si musíme vybrat kosmetické přípravky, které naší pleti a okolí očí vyhovují, také ale hygienické pomůcky, díky kterým dekorativní kosmetiku dobře odstraníme. Jsou to vatové tampóny, navlhčené ubrousky, vatové tyčinky...výrobků je celá řada, záleží na vašem výběru, co vám vyhovuje. Každý máme svůj osvědčený způsob techniky, jak nalíčení dobře smýt, ale i v technice můžete udělat chyby - to se dozvíte v dalším článku na téma odličování a na stránkách www.odlicovani.cz

Rádi bychom vám přinesli dobrý tip - produkty Bel, které vám s odlíčením pomohou.

Bel Lotion Pads s mořskými minerály dokonale odlíčí

Bel lotionBel Lotion Pads jsou vatové tampóny navlhčené jemnou odličovací emulzí s neutrálním pH typu olej ve vodě. Osvěžují a vitalizují pleť díky obsahu mořských minerálů. Tampóny pleť čistí a hydratují současně. Olej váže nečistoty a make-up, ale nezanechává na pleti pocit mastnoty. Tampóny však neobsahují ani alkohol, který by pleť vysušil. Bel Lotion Pads s mořskými minerály jsou balené po 30 kusech v plastových uzavíratelných krabičkách, které zabraňují vysychání. Jejich doporučená cena je 77 Kč.

Bel Lotion Pads s Aloe vera čistí i hydratují pleť

Bel lotionDalším výrobkem z řady Bel jsou vlhčené tampóny Bel Lotion Pads s Aloe vera, které pleť nejen čistí, osvěžují, vitalizují a hydratují, ale také částečně léčí. Kromě výtažků z Aloe vera jsou vatové tampóny napuštěné jemnou odličovací emulzí s neutrálním pH na bázi pleťového mléka a tonika, která nedráždí pleť. Olej váže nečistoty a make-up, ale nezanechává mastnotu. Pleť čistí a hydratuje zároveň. Tampóny jsou balené po 30 kusech v praktických plastových uzavíratelných krabičkách, které zaručují jejich odolnost vůči vysychání. Doporučená cena je 77 Kč.

Pozor, soutěž!

Jak se odličujete? Jaké máte odsvědčené postupy? Napište nám o tom a získejte jeden ze tří balíčků s produkty Bel v hodnotě 500 Kč!

Inspiraci k odlíčení najdete také na stránkách www.odliceni.cz

Reklama