Díky probíhajícímu tématu „Odlíčení“ jsme získali do redakce nové produkty Bel pro odlíčení. Redakce je vyzkoušela, protože se všechny líčíme a pak večer odličujeme. Jelikož tampony Bel patří mezi naše oblíbené odličovací pomocníky, rádi jsme se do testování novinek zapojily!

Jak testování dopadlo?

Odličuji se každý večer, vždy pomocí vatových tamponů Bel a odličovacího tonika. Na oči používám speciální odličovač pro oční partie. Když cestuji, tak si kupuji navlhčené ubrousky a nové Bel Lotion Pads - vatové tampóny navlhčené jemnou odličovací emulzí. Zkoušela jsem ty v modrém balení s mořskými minerály. Jsou skvělé, pleť je po nich odlíčená a krásně hydratovaná.
Klára

Maluji se každý den, takže odlíčení nesmím opomíjet. Investuji do kvalitních kosmetických přípravků, je to pak na pleti vidět, když se o ni dobře pečuje. V minulém týdnu jsem měla možnost vyzkoušet nové odličovací vhlčené tampony Bel Lotion Pads s Aloe vera. Byla jsem z nich nadšená! Vezmu si je na dovolenou, odlétám příští týden k moři. Jsou praktické a nemusím sebou vozit těžké odličovače. Bel používám řadu let, jejich tampony jsou perfektní, necuckují se a dobře drží.
Klára M.

Ze začátku jsem se odličovala klasickými kulatými vatovými tampóny Bel a na ně jsem vždy dala kousek Nivey (z modrého kolečka). Pak jsem se normálně umyla teplou vodou.
Od té doby, co jsem objevila „kosmetické odličovací ubrousky“ Bel, Nivea ani žádný klasický odličovací přípravek není potřeba. Ty navlhčené ubrousky oči super vyčistí , vezmou to jedním šmahem a navíc u toho oči neštípou!
Jinou značku odličovacích tamponů či ubrousků než Bel jsem vlastně nikdy nepoužívala.

Saša

Kroky mého odlíčení:

  1. Nejdříve si obličej omyji odličovací pěnou (na ruce dám pěnu a vodu a omyji celý obličej)
  2. Potom si obličej odlíčím pleťovým mlékem pomocí tamponů
  3. Naposledy tonikem bez alkoholu pomocí tamponů
  4. Pak už jen krém okolo očí(né každý den ) a krém

Používám odličovací tampony Bel a vatové tyčinky. S obojím jsem spokojena, proto je kupuji již řadu let. Nyní jsem vyzkoušela vlhčené tampóny Bel Lotion Pads s Aloe vera. Vyhovují mi, nezanechávají na pleti žádné stopy make-upu. Jsou vhodné na léto, učitě si je přibalím na dovolenou.
Věra

Novinky Bel, které stojí za to vyzkoušet:

Bel Lotion Pads s mořskými minerály dokonale odlíčí

Bel Lotion PadsBel Lotion Pads jsou vatové tampóny navlhčené jemnou odličovací emulzí s neutrálním pH typu olej ve vodě. Osvěžují a vitalizují pleť díky obsahu mořských minerálů. Tampóny pleť čistí a hydratují současně. Olej váže nečistoty a make-up, ale nezanechává na pleti pocit mastnoty. Tampóny však neobsahují ani alkohol, který by pleť vysušil. Bel Lotion Pads s mořskými minerály jsou balené po 30 kusech v plastových uzavíratelných krabičkách, které zabraňují vysychání. Jejich doporučená cena je 77 Kč.

Bel Lotion Pads s Aloe vera čistí i hydratují pleť

Bel Lotion PadsDalším výrobkem z řady Bel jsou vlhčené tampóny Bel Lotion Pads s Aloe vera, které pleť nejen čistí, osvěžují, vitalizují a hydratují, ale také částečně léčí. Kromě výtažků z Aloe vera jsou vatové tampóny napuštěné jemnou odličovací emulzí s neutrálním pH na bázi pleťového mléka a tonika, která nedráždí pleť. Olej váže nečistoty a make-up, ale nezanechává mastnotu. Pleť čistí a hydratuje zároveň. Tampóny jsou balené po 30 kusech v praktických plastových uzavíratelných krabičkách, které zaručují jejich odolnost vůči vysychání. Doporučená cena je 77 Kč.

Inspiraci k odlíčení najdete také na stránkách www.odliceni.cz

Reklama