63f734c8e5febobrazek.jpg
Foto: Oleksandr Berezko / Shutterstock.com

Elegance a střídmost je základ
Muži mají v případě oblečení celkem jasno. Ženy to mají trochu složitější, protože stačí příliš hluboký výstřih a budete působit velmi vulgárně. A toto rozhodně není místo, kde byste měly ukazovat své přednosti. Nejen střih, ale také barva a vzor jsou klíčové. Obecně byste se měly snažit o eleganci. Menší krajka nevadí, ale nemělo by to být nic extrémního. Barev bude nejlepší:

  • pastelově růžová,
  • béžová,
  • modrá.

Černá není nejlepší volbou
Na závěrečné oslavě studia chcete být zcela elegantní. Po vypracování rigorózní práce nebo jiného typu práce chcete vypadat krásně. Hodně žen proto zvolí černé šaty. Není to nejlepší volba, protože můžete působit jako na pohřbu. Měly byste se proto černým šatům spíš vyhýbat. Můžete mít na sobě tmavší odstíny, ale černé šaty a černé boty nebudou nejlepší.

Jaké boty zvolit na promoci?
Detaily jsou velmi důležité. To platí i při této jedinečné příležitosti. Měli byste proto zvolit decentní doplňky, které půjdou stylově k šatům. A zároveň budou elegantní. Volba obuvi je také důležitá. Soustřeďte se hlavně na uzavřené boty, ze kterých vám nebudou vykukovat prsty. To může způsobit velmi nevhodně. A na tenisky rovnou zapomeňte.

Dárky za promoci, které potěší každého
Nevíte, co očekávat za promoci? Jestli chcete svým blízkým poradit, můžete volit z dražších i levnějších dárků. Briliantové šperky budou skvělým dárkem do dospělého života. A ocení je zaručeně každá žena.

Mezi levnější dárky budou jistě patřit originální kousky. 3D termolis dokáže vyrobit jedinečný potisk na hrnek, talíře, přívěsky i kryty na mobil. I takovou drobností vás jistě blízcí překvapí. Můžete jim naznačit, že by vám tato drobnost k promoci úplně stačila.