Meghan je krásná žena, která v oblasti módy rozhodně netápe. Nová role u dvora si ale vyžádala spoustu změn. Budoucí žena prince Harryho opustila od holých nohou, upnutých šatů, výrazných barev i líčení. Její „nové“ outfity jsou střídmé, přesto stále ženské, v základních barvách, přitom sofistikované. Jednoduché, ale dotažené do detailu. Zkrátka, inspirovat se Meghane rozhodně stojí za to.

Bílý kabát + zelené šaty + tělové lodičky

Zelená barva ve tmavém smaragdovém odstínu se podobně jako královská modř nebo rubínově červená řadí mezi luxusní odstíny, které lichotí opravdu každému typu pleti. Kombinace s bílou nebo krémovou je velmi osvěžující. A tělové lodičky jsou skvělou volbou, chcete-li si opticky přidat nějaký ten centimetr navíc.

Béžový kabát + kožené doplňky + klobouk

Co by to bylo za královskou událost bez výrazného fascinátoru, že? V našich luzích a hájích jej můžete velmi snadno vyměnit za plstěný klobouk v pánském stylu. Spojení béžové je navíc s hnědými koženými doplňky naprosto jedinečný. Tato barva přestala být rázem nudná!

Modrý kabát + kožené kalhoty + tělové lodičky

Jednoduchý outfit složený ze základních barev. Tady nemůžete udělat chybu. Kožené nebo koženkové kalhoty jsou na zimu jako stvořené, jsou natolik dominantním prvkem, že už mu stačí jen jednoduchý vršek – jednobarevný svetr nebo třeba košile. Tělové lodičky, které jsou v tomto případě naprosto dokonalé, můžete vyměnit třeba za kotníčkové boty v kovbojském stylu.

Ať v lednu neumrznete.

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Reklama