Dobrý vkus není otázkou peněz. Můžeme vypadat skvěle a náš šatník „draze“, i když nepatříme mezi horních deset tisíc. Chce to jen pár triků, které nás skoro nic nestojí, ale zaručí nám patřičný lesk.

ženaKlasické kousky. To už je tisíckrát „omletá“ písnička, ale stále platí. Můžete si koupit malé černé, úpletový kardigan béžové barvy, tmavé džíny, bílou košili, nebo trenčkot. Nemusí být od známé světové značky, ale ani tak nikdy nesáhnete vedle. Tyto kousky nezestárnou, a přesto křičí do světa, že na to máte.

Lesk vypadá draze. Levné se nikdy nevyrovná „drahému“, ale na první pohled lesklé věci vypadají lépe a efektněji. A to se netýká jen lesklých doplňků s čistými liniemi. I lesklé zdravé vlasy vzbudí rozhodně více pozornosti.

Kvalitní doplňky jsou základ. Když už nemáte na nic jiného, investujte do bot a kabelky. Pokud si nemůžete ani to dovolit, noste minimalistickou koženou kabelku, jednoduché mokasíny nebo balerínky.

Vyhněte se imitacím. Nikdy nenoste umělou kůži. Na kabelkách, botách, ani páscích. Proč, když vypadají skoro stejně? Na rozdíl od kůže je na nich každé opotřebení brzy vidět a vypadají „lacině“.

Viditelná loga jsou nežádoucí a křičí do světa, že chcete být vidět za každou cenu. A to se na pravou dámu přece nehodí.

Udržujte své oblečení a doplňky v top stavu. Pokud se chystáte něco obléknout, ujistěte se, že je to stále v dobrém stavu. Škrábance, díry nebo dokonce špína na botách, kabelkách či oblečení jsou naprosto nežádoucí a vypovídají o vaší nedbalosti.

Možná si řeknete, že to není nic světoborného a že tohle už jste dávno věděla. Tím lépe pro vás. Pokud tyto zásady dodržujete, určitě vypadáte vždycky dobře.

Čtěte také:

 

Reklama