tuto otázku řeší čtenářka s nickem ekleinovka. Zatím ten kýžený kosek, který by ji chytl zasrdce nepotakala, ale zato si koupila košili, kterou uvidíte na fotkce. S jarem a relaxem v lázních dostala novou chuť do života.

Hezkou středu všem zúčastněným. Když se řekne středa, nakoupit je třeba...kdepak jídlo nebo přehoz, nakoupit jdu jarní ohoz.... :)))

Básník ze mne žádný nebude, rychle ke psaní....S blížícími se slunečními paprsky, s propukáním jara, tak se probouzím i já ze zimní letargie. Ožívám, jsem plná energie a tu musím někde využít. Pro mne je letos prioritou, jak se obléci na svatbu svého syna. Už poletuji po obchodech, zkouším...Samozřejmě, vše mi padne jako ulité a náramně sluší.Také jsou to poslední kusy a jiné už nebudou. To tvrdí prodavačky, aby se zboží rychle zbavily.

Když oponuji, že se v tom a tom necítím, tak jsem první, která jim to říká. Nemám ráda, mi někdo vnucuje věc, která mi nic neříká, za každou cenu. To slušně poděkuji a mizím prohlížet a hledat dále.

Zatím jsem kýžený oděv nenašla. Musí mi padnout do oka i na tělo a pohladit duši. To vím, že je to to pravé a beru!!

Při hledání jsem objevila kostkovanou růžovou košili /viz foto/ a svůj šatník obohatila o novou barvu. Ještě mám jednu - bílou...jsou z výprodeje a mám z nich radost. Brousím si zuby ještě na jeden modravý svetřík...Prostě obměňuji tmavé za světlé a zářivější. I můj život dostal zářivější náboj.

ekleinovka

Stačí pár dnů relaxu a hned se cítím mnohem lépe. A už se mnou šijou všichni čerti :)))

Nebojte se jít do barev, lahodí -li vašemu oku, budou lahodit i vašemu já....a budete úplně jiná, veselejší, radostnější.

Prostě pod vlivem jarní nálady.
ekleinovka

Milá eklainovko, to jsem na tom asi stejně, taky se mi na stará kolena začaly líbit barvy. A ta košile vám opravdu moc sluší, ale nevím, jestli je to barvou, nebo objetím vašeho manžela.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in. Už jste si něco koupily? Pochlubíte se? Jsme zvědavé. Napište mi na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama