Umíte anglicky jako když bičem mrská nebo jste stále na startovní čáře, ze které se nemůžete odlepit? Trápí vás to, že vaše jazykové schopnosti nejsou dokonalé a když někam vycestujete, tak si připadáte jako blbec? Také si vždy po návratu z dovolené říkáte, že teď už se to opravdu naučíte?

To, že se angličtina stala jedním z nejpoužívanějších jazyků, jen ulehčuje životy nás všech. Fakt, že máme na výběr z mnoha zemí, kam za kurzy angličtiny cestovat, jenom usnadňuje naše rozhodování. Přesto fakt, že existuje řada dalších krásných jazyků jako jsou francouzština, němčina, španělština, portugalština či italština a nebo také čínština nebo japonština by neměl být opomíjen. Nezapomínejme proto na staré pořekadlo: „ Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem!“

Naučit se cizí jazyk není vůbec jednoduché a vyžaduje to velké úsilí. Jak jste na tom vy? Kolikrát jste „člověkem“ ?

 

On-line rozhovor!

Ve čtvrtek 13.9. vám přinášíme zajímavý on-line rozhovor. Odpovídat bude paní Drahoslava  Pavlátová z www.pavlatova.cz  - můžete se jí zeptat  na rady, jak se co nejefektivněji naučit angličtinu. Řekne Vám, jaké jsou dnes možnosti, pokud vzdáte to, že se cizí jazyk budete učit po večerech doma nad knížkou. Je lepší se přihlásit na nějaký kurz? Vycestovat na jazykovou školu do zahraničí? Nebo si najít soukromého lektora? A co výuka dětí? …Na tyto otázky i na vše co se pojí s učením angličtiny a se studiem v zahraničí se jí můžete zeptat už teď! Ona vám ve čtvrtek od 12.00 na vaše otázky odpoví!

 

Kdo je paní Drahoslava Pavlátová?

Je jí  37let, má sedmiletou dceru Ivanu a je rozvedená. Více než 10 let provozuje specializovanou cestovní kancelář, jež se stará o ty, kteří chtějí studovat v zahraničí cizí jazyky, zejména angličtinu. Anglicky se začala učit až v listopadu 1989 a o několik let později odcestovala do Anglie navázat první obchodní kontakty, které za léta přerostly v přátelské vztahy. Prošla řadou zahraničních školení a sama angličtinu vyučovala. Provozuje stránky www.studium.cz , jejichž nová verze se připravuje ke spuštění před Vánoci a kde se budete dozvídat zajímavé tipy, jak a kam jet do anglofonního světa studovat.

 

Dotazy můžete pokládat už nyní, ZDE

Reklama