O jakou hračku se jedná?

Zažehlovací korálky HAMA

5ab231449bceeobrazek.pngPřeneste se do říše věčného ledu, do společnosti sněhuláka Olafa a krásné princezny Elsy. Na cestu se vyzbrojte žehličkou a dávkou šikovnosti. Předlohy na motivy oblíbené pohádky Ledové království Vás navedou, jak vyskládat korálky do tvarů oblíbených hrdinů. Pak už stačí přiložit zažehlovací papír. Rodiče hotevé výrobky zažehlí. A rázem jsou na světě první „ mrazivé“ výtvory. Přívěsky, klíčenky, ozdoby, cokoliv na co si vzpomenete. Naučíte se nejen trpělivosti a jemné práci, ale probudíte v sobě také kreativního ducha. Fantazii se totiž meze nekladou. Odměnou budou krásné originální výrobky, kterými můžete potěšit nejen sebe, ale i známé a kamarády.

Zde jsou recenze našich čtenářek, děkujeme za ně!

Měla jsem možnost otestovat zažehlovací korálky, které jsem tedy netestovala sama, ale dostala je jako dárek moje osmiletá neteř. Byla z nich nadšená, už když je vybalila, protože miluje samozřejmě tak jako každá holčička jejího věku princeznu Elsu a celé Ledové království. Protože je to hra, která vyžaduje asistenci dospělého při zažehlování, užily jsme si zábavu obě dvě. Krásně jsme ozdobily Adélčiny bavlněné šaty. Sestra mi potom na druhý den nadšeně telefonovala, jaký úspěch měla Adélka v šatičkách ve škole u svých spolužaček. Děkuji za krásné testování!

Ivana

5ab2315987ed6obrazek.pngZažehlovací korálky jsou u nás doma velmi populární, nejsou pro mě novinkou. Mám dvě dcery třináct a osm let. Vrhly jsme se s holkama do práce o víkendu, kdy na to byl dostatek času a nikdo nás nerušil. Vydržely jsme u toho celé odpoledne. Ozdobily jsme jim trička, se kterýma pak hned vyrazily za kamarádkama.
Hlavně ale byly nadšené z motivů, že se jedná o Ledové království. Hlavně ta mladší. Starší nejdřív trochu dělala „ofuky“, ale pak nadšeně chodila s Olafem i na tričku i do školy. Při té příležitosti jsem zvládla i vyžehlit nějaké prádlo, takže za mě zábava na jedničku!

Děkuji, Žaneta

Díky za možnost testování. Nejdřív jsem si říkala, že to asi nezvládneme, dceři jsou teprve čtyři roky. Ale zkusily jsme to a mně se líbilo, že budeme procvičovat jemnou motoriku. Zuzanka se nejdřív trochu vztekala, ale když viděla výsledky, hned se to obrátilo v nadšení. Nemá ráda, když žehlím, žehličky se bojí, ale od té doby, co jsme objevily díky tomuhle testování zažehlovací korálky, jí to nevadí, vždycky jí slíbím, že budeme zase něco zažehlovat.
Super nápad, doporučuju všem svým kamarádkám, které mají holčičky.

Díky. Soňa

Těšíme se na další testování s vámi!

Čtěte také:

Reklama