V rubrice vaření se věnujeme každý den vaření, přinášíme vám zajímavé recepty, které v většině případů sami vaříme. Aby byl ale výsledek vaření dobrý, musíme se spolehnout na pomocníky, které máme v kuchyni k dispozici. Proto jsme troubu vzali i na naší redakční akci spojenou s vařením, která proběhla v úterý 22.11. v pražské Chefparade v Holešovicích.

Pozor soutěž!  Multifunkční mikrovlnnou troubu Whirlpool JT 479 IX JetChef Premium , o které jsme již psali můžete aktuálně vyhrát v naší Velké vánoční soutěži, Whirlpool je jedním z hlavních partnerů soutěže – vše na této stránce //zena-in.cz/vernostni-klub/ . Pokud byste ji chtěli vyhrát, zapojte i v průběhu soutěže, vyhrát můžete i vy, přečtěte si pravidla a pusťte se do toho.

trouba

Multifunkční mikrovlnnou troubu Whirlpool JT 479 IX JetChef Premium jsme testovali dvakrát – jednou si ji vzala domů Klára Křížová a podruhé jsme ji testovali minulý týden se čtenářkami na vánočním vaření v holešovické Chefparade.

trouba1

Na co jsme multifunkční mikrovlnnou troubu na naší akci použili?

Na akci jsme připravovali několik receptů, které byly spojené s pečením. Troubu jsme ale využili i pro grilování.

Pečení cukroví a příprava jídel na sváteční stůl, to bylo téma našeho posledního stekání s vybranými čtenářkami a foodblogerkami. Celkem se akce zúčastnilo 15 lidí, takže v kuchyni v Chefparade byl celkem pracovní šrumec.

trouba2

Připravovala se těsta, zapékaly se klobásky a peklo se cukroví. Troubu jsme tedy využili pro pečení vinných klobásek, které jsou vánočním oblíbeným jídlem. Většina kuchařek je buď smaží nebo peče, my jsme si vybrali pečení. Na ochutnání jsme ale připravili i klobásky, které jsou vhodné pro grilování, takže jsme multifunkční troubu využili i pro grilování s použitím funkce Crisp. Skvělá byla i pro pečení perníčků.

trouba3

Shodli jsme se, že je trouba velmi dobrá, má mnoho využití, určitě je vhodná i pro milovníky zdravých pokrmů, díky její práci s horkým vzduchem i párou. Testování dopadlo velmi pozitivně, Multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool JT 479 IX JetChef Premium sklidila úspěch.

trouba4

Takže v této troubě ohřívejte, pečte a zapékejte, rozmrazujte, rozpékejte a grilujte nebo vařte v páře. Vše zvládne. Najdete ji tady na této stránce http://www.whirlpool.cz/jt-479-ix

Více informací na http://www.whirlpool.cz/jt-479-ix

 

Jaká je tato trouba?

Multifunkční mikrovlnné trouby Whirlpool z řady JetChef Premium

Intuitivní vaření

Neodmyslitelnou součástí spotřebičů společnosti Whirlpool je inteligentní technologie 6. smysl. V případě multifunkčních trub JetChef tato technologie pomáhá nastavit potřebné parametry přípravy pokrmů, optimalizuje dobu vaření, šetří energii a dělá snazším i ovládání spotřebiče. Díky několika senzorům, včetně senzoru vlhkosti, technologie sama kontroluje a neustále upravuje vše potřebné pro ty nejlepší možné výsledky vaření.

Vařte jako šéfkuchař

Dodržovat vyváženou stravu a zároveň vařit jako šéfkuchař nebylo nikdy tak snadné. Menu šéfkuchaře obsahuje až 90 přednastavených receptů (modely JetChef Premium), díky kterým snadno připravíte vyváženou hostinu pro sebe i celou rodinu. Menu je rozčleněné do 11 různých potravinových skupin jako například speciální volba „zdravé smažení“. Multifunkční trouby JetChef Premium si navíc zapamatují až 10 vašich vlastních oblíbených receptů. Budete je tak mít vždy po ruce a přípravu zvládnete v několika málo krocích.

„Crispujte“

Zeleninu, pečeni, rybu nebo koláče připravíte křupavé na povrchu a šťavnaté uvnitř díky funkci Crisp a stejnojmennému speciálnímu talíři. Jedná se o unikátní technologii vyvinutou společností Whirlpool pro multifunkční trouby, která efektivně kombinuje působení grilu, mikrovln a speciálního Crisp talíře. Při vaření tak dosáhnete skvělých výsledků v rekordním čase.

V kombinaci s funkcí Bread Defrost si můžete pochutnat na bleskově rozmraženém pečivu, které bude křupavé a vláčné, jako byste ho právě upekli. Vychutnáte si tak jakýkoli druh teplého, voňavého pečiva, kdykoli na něj dostanete chuť.

Horký vzduch i pára

Pokud jde o zachování kvality jídla, vaření bez přidaného tuku a zvýraznění chutí potravin při zachování jejich nutričních hodnot, pak je vaření v páře ideálním způsobem. Pochutnejte si na svěží zelenině nebo rybě díky troubám JetChef se speciální funkcí Steam a příslušenstvím pro vaření v páře. Multifunkční trouby Whirlpool v atraktivním zeštíhleném designu zastanou také práci tradiční trouby s výkonným horkovzdušným ohřívačem a ventilátorem. Možnost předehřát troubu samozřejmě nechybí.

Prémiová funkce JetChef Premium

Kromě funkcí MWO, Grill, Crisp, Horký vzduch a Vaření v páře je multifunkční trouba JetChef Premium navíc vybavená funkcí Steam & Boil, tedy kombinací vaření ve vodě a v páře pomocí speciálního příslušenství. Například těstoviny jsou díky této kombinaci uvařené za kratší dobu, stejně jako zelenina, která si tak navíc lépe udrží své vzhledové i nutriční vlastnosti.

Nadstandardní kapacita

Volně stojící multifunkční trouby JetChef zastanou funkce hned několika spotřebičů, čímž šetří i prostor v kuchyni. Přitom nemusíte při vaření myslet v malém. Díky nadstandardní vnitřní kapacitě 33 litrů připravíte vydatný oběd pro celou rodinu. Praktická je také v případě modelu JetChef Premium funkce Stop rotace talíře, která umožňuje používat i hranaté nádobí a snáze ohřívat větší porce.

 

Reklama