Moc se mi líbí propojení charity a pohybu. Na místě startu jsme si koupili svě startovné á 250 Kč na krátký VoltaRun. Bylo milé pozorovat nadšení běžců i „neběžců“, kteří rádi podpořili dobrou věc, i když se v druhé části trati určitě zapotili do táhlého kopečka. Ale nikomu to nevadilo, bylo to super!
5f18093b26e4aobrazek.png

Pokud se vám taková aktivita líbí, i v rámci dalších závodních dní si VoltaRun může zaběhnou nebo ujít každý a podpořit tak vždy jedno hendikepované dítě. VoltaRUN je nenáročný a mohou se ho zúčastnit maminky s kočárky i prarodiče! Nemusíte běžet, můžete se projít, užít si Brdy a pomoci dobré věci. Firma GSK, partner závodů, přispěla za každého běžce na nové vozíky a speciální rehabilitaci dvanáctileté Elišce s mozkovou obrnou.

O spojení závodů a podpoře vybraných dětí jsme psali v tomto článku:

Osm letních akcí pro celou rodinu: Pojďte s námi na VoltaRUN a pomozte svou účastí dětem s pohybovým postižením

My se s Albertem chystáme ještě na závod Běhej lesy Karlštejn, na trasu 12 km pro běžce a určitě si nenecháme ujít další VoltaRun! Pomáhat druhým nás baví a rádi si uběhneme nebo z části ujdeme tuto charitativní výzvu.
5f1809ba7150dobrazek.png
Co je VoltaRUN? VoltaRUN je nenáročný a mohou se ho zúčastnit maminky s kočárky i prarodiče!
Nejen sportovní nadšenci se mohou mimo hlavní trasu registrovat také na speciální VoltaRUN. Pod tímto názvem se skrývá nesoutěžní běh či chůze pro malé i velké, pro doprovod závodníků, hendikepované nebo pro ty, kteří si zatím na klasické trasy seriálu Běhej lesy netroufnou. Trasa VoltaRUNu je v délce 4 km a zvládnou ji všichni bez rozdílu kondice nebo věku. Na závod se můžete přihlásit online i na místě v den konání. Kapacita VoltaRUNu je omezená, zúčastnit se může 100 osob, proto ji nenechávejte na poslední chvíli. Veškerý výtěžek z registrací VoltaRUNu bude předán prostřednictvím Nadace Nova Elišce. VoltaRUN startovné je 250 Kč.
5f1809791f92bobrazek.png
GSK totiž dětem přispěje 2 Kč i za každý kilometr zakoupených produktů Voltaren, a to v období od 1.6.2020 do 31.10.2020.*

5f1809dae99a5obrazek.png
Jaké jsou další akce?

V rámci celé série bude možné pomáhat ještě na závodech na Bílé (1. 8.), v okolí Karlštejna (15. 8.), v Jizerských horách (29. 8.) a na nočním závodě v Boleticích (12. 9.). Každým závodem běžci podpoří jinou konkrétní rodinu
5f1809579b8ceobrazek.png

Můj tip: Pokud vás běhání v lese začne bavit, vyzkoušejte i závody na jiných místech v Česku a pomozte také dalším dětem.

V rámci celé série se bude možné zúčastnit ještě závodů na Bílé (1. 8.), v okolí Karlštejna (15. 8.), v Jizerských horách (29. 8.) nebo nočního závodu v Boleticích (12. 9.).

Více informací i registrace na webu Behejlesy.cz/voltarun.

Těším se moc, potkám se s někým z vás v srpnu na Karlštejně?
5f1808b42d23bobrazek.png

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Voltaren Forte 20 mg/g gel, Voltaren Emulgel 10 mg/g gel, Voltaren 140 mg léčivá náplast jsou léky k vnějšímu použití. Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety jsou léky k vnitřnímu užití. Obsahují diklofenak. Hřejivá náplast VoltaTherm je zdravotnický prostředek.
V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: cz.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK. © 2020 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.

Naše články:

Reklama