Když se dva rozvádějí, jsou schopni všelijakých křiváren a nepravostí. Jsou i případy, kdy se partner nezdráhá zasáhnout to nejbolestnější místo, jen aby co nejvíce ranil. Tím jsou pro matku děti. Přečtěte se příběh naší čtenářky s nickem blesksoft

Při čtení článku o reklamování účesu se mi vybavila minulá sobota. Tatínek mých dětí si je odpoledne vzal do Mekáče. Rozvádíme se, a já mu nechci bránit, když děti někam vezme. Co mě čekalo po návratu, mi ještě teď vhání slzy do očí.

Dcera byla ostříhaná - kdyby ostříhaná. Oškubaná! Měla nádherné dlouhé vlasy až na zadek a teď 10 cm ostříháno, tedy oškubáno.

zpředu

zeadu

Pěticentimetrové zuby. Každý vlas jinak dlouhý. Ofina samý zub a třícentimetrové rozdíly. V pátek jsem se domluvala s naší kadeřnicí (maminkou kamarádky ze školky), že o jarních prázdninách zaskočíme a zastřihneme ofinu. V zadu prý není třeba, protože má krásné neroztřepené vlasy, které se stříhaly před vánoci. Když jsem jí viděla, brečela jsem. Jak se mi mohl takhle hnusně pomstít na dítěti?

Ve školce jí říkali princezno Lociko a teď jí budou říkat Škubánku. Prý byli u kadeřnice, ale tohle by snad normální kadeřnice neuděla.

S pozdravem blesksoft

Milá blesksoft, děkujeme vám že jste se svěřila se svým příběhem. Všecny matky vám asi budou rozumět a soucítit s vámi, ale zkuste se nad to povznést. Vlásky zase dorostou. Spíš mi není jasné, co otce holčičky vedlo k tomu, aby jí nechal takhle ufiknout vlasy?

Čtěte také:

Reklama