Postupně jsme vás seznámili s redakčním testem a našimi recenzemi, následně pak i s výsledky testování od čtenářek. Oslovili jsme spřátelené blogerky, aby novinku Pur Power Duo Effect také vyzkoušely, a pokud budou spokojené, napsaly pro nás recenzi na svůj blog. Celkem se do testování zapojilo 6 blogerek.
 
První tři recenze jste si mohly přečíst v našem předchozím článku Blogerky testovaly nový Pur Power Duo Effect, další tři si můžete přečíst zde.
 
Veru Harnol: Testovala jsem nový Pur Power Duo Effect
5af2b70fb78bcobrazek.png

Obrovským plusem tohoto výrobku je, že při používání předcházíte zanášení odpadu, následného zápachu a v nejhorším případě i volání instalatéra! Nový Pur Power Duo Effect mě vážně baví, jeho vytuněný název odpovídá svým kvalitám. Je to super pomocník za srandovní peníze, nemám absolutně důvod ho v budoucnu měnit a experimentovat.
Více najdete na blogu Veru Harnol ZDE.

Jane´s moments: Úklidová četa: „Pozor“!
5af2b76ade4a3obrazek.png

5af2b94835431obrazek.pngNádobí umývám denně! Ať už jsou to šálky od kávy, miska, v které jsem měla snídani, nebo pánvička. U Puru mohu pochválit to, že opravdu odstraňuje zaschlé zbytky jídla. Není to jen o mastnotě, s kterou si dokonale poradí, ale např. právě o té mé snídaňové misce. Když si dám totiž ovesnou nebo rýžovou kaši, vždy tam část hmoty zaschne a hůře se to myje. Pur to dává a já nemusím nádobí drhnout drátěnkou! Benefitem je, že preventivně pečuje o odpady, aby se neucpaly. Nádobí umývám denně a mohu říct, že mi také moc nevadí.
Více najdete na jejím blogu ZDE.

Solnička v kuchyni: Nový Pur Duo Effect

Pur na nádobí je moje osvědčená značka. Takže i nový Pur Duo Effect je pro mě top výrobek. Poradí si s připečenými zbytky jídla, zaschlými nečistotami a navíc skvěle odmašťuje. Stačí opravdu použít pár kapek a nádobí je krásně umyté.

Více čtěte na blogu ZDE.

Než hledat číslo na instalatéra, doporučujeme preventivně používat novinku Pur Power Duo Effect, která nejenže dokonale umyje vaše nádobí, ale zároveň předchází zanášení kuchyňského odpadu. 

Jedinečná kombinace účinných látek prostředku na ruční mytí nádobí Pur Power Duo Effect pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí. Díky nové receptuře také působí preventivně proti ucpání kuchyňských odpadů a bojuje proti nepříjemnému zápachu.

Pur Power Duo Effect je k dispozici v maloobchodním prodeji od února letošního roku ve velikosti 700 ml za cenu 51,90 Kč. Více informací najdete na www.pur-nadobi.cz.

Čtěte také:

Reklama