Ne nadarmo patří eskymáci k nejzdravějším lidem na téhle planetě. Jejich jídelníček se skládá prakticky výhradně z ryb. Jenže labužnický jazýček Evropana neuspokojí syrová nebo narychlo připravená ryba. Naštěstí tu máme produkty firmy Rio Mare, které zachovávají kvalitu masa tuňáka, kterou (díky originálním technologiím výroby) snoubí s jeho chutí.

Chcete-li pro svou linii v předjaří udělat něco navíc, můžete chodit cvičit do krytých sportovišť nebo si užívat radovánek na posledním sněhu, ale neměla byste zapomínat i na kvalitní potraviny. Proč? Přiznejme si, že „chutě“ občas přijdou na každého. A potom můžete cvičit sebevíc, ale pokud nemáte sestavený správný jídelníček, kila jdou dolů špatně. Předně je třeba vyvarovat se tučných pokrmů, takže většinu z nás asi napadne zelenina, jenže… Zelenina je přes zimu drahá a o její čerstvosti se dá mnohdy s úspěchem pochybovat. Navíc nám nedodá potřebné bílkoviny, které bychom měli přes den ve vyváženém množství konzumovat. Co dělat? Svůj jídelníček zpestřete  tuňákem Rio Mare ve vlastní šťávě, se kterým se vám bude hubnout jednoduše, aniž byste zanedbávali zdravou životosprávu. S našimi recepty, jež jsme vám sestavili přímo na míru, navíc uspokojíte i své „rozmazlené“ chuťové buňky.

 Rio Mare ve vlastní šťávě
Maso z tuňáka je pomocníkem na cestě ke krásné postavě. Tuňák Rio Mare ve vlastní šťávě má totiž pouze jedno procento tuku! Přitom nabízí maso vysoké kvality – používá se filet z tuňáků se žlutými ploutvemi, kteří jsou známí svou mimořádnou jemností a kompaktností masa růžové barvy.  

Insalatissime Rio Mare Natural
Chcete-li více sportovat a přípravě jídla věnovat minimum času, vyzkoušejte již hotový salát Rio Mare Insalatissime Natural s bramborami a zeleninou, který obsahuje ve 100 g méně než 90 kalorií a je téměř bez tuku. Proto je více než vhodný pro udržení zdravého a pestrého jídelníčku při redukční dietě.

Vitamíny obsažené v tuňácích Rio Mare
Produkty Rio Mare obsahují dva významné vitamíny, které jsou nezbytné pro tělesnou kondici každého člověka. Jde o vitamín B12 vhodný k aktivaci růstu buněk – steak z tuňáka Rio Mare pokrývá přes 100% denní dávky tohoto vitamínu.
Další důležitou látkou je vitamín PP (Niacin), který je vhodný k řízení metabolismu nasycených kyselin a cholesterolu. Ve 100 g tuňáka Rio Mare najdete polovinu potřebné denní dávky tohoto vitamínu.

Ostatní důležité látky
Jak jsme již zmínili, tuňáci Rio Mare obsahují významné množství bílkovin, které jsou ideální pro kompletní, lehkou a správnou stravu. Je zvláště vhodný pro malé děti a seniory, neboť tuňákové maso neobsahuje žádné pojivové tkáně, což usnadňuje jeho trávení.
Nelze ovšem opomenout ani fosfor. Jak známo, maso z tuňáka je, v porovnání s ostatními rybami, nejbohatší na fosfor, který je vhodný pro udržování rovnováhy nervového systému a současně pro vliv na zdraví zubů a kostí.

Dále pak Omega 3 mastné kyseliny. Tyto kyseliny jsou pro organismus člověka esenciální, tedy nezbytné. Tělo si je neumí samo vytvořit, proto je jejich příjem v potravě velice důležitý. Jsou vhodné pro kvalitu vidění a u dětí pro vývoj mozku, dále pro snížení krevního tlaku a také hladiny cholesterolu a omezení zánětlivých procesů.

A v neposlední řadě jód, který je nutný pro činnost štítné žlázy. U dětí je vhodný pro rozvoj intelektu a k regulaci růstu, vývoje a metabolismu živin. 100 g konzervovaného tuňáka ve vlastní šťávě pokryje více než polovinu doporučené denní dávky.

Firma Rio Mare se již 30 let stará o to, aby se vám dostávaly na stůl kusy masa jednoho z nejvzácnějších tuňáků, tuňáka se žlutou ploutví. Odborníci z Rio Mare pro vás připravují tuňáky zcela bez konzervantů – k masu pouze přidávají vodu se zrnky zdravé mořské soli. Jejich výrobky obsahují méně než 1 % tuku, bílkoviny a množství dalších zdraví prospěšných látek. Díky chuti a kvalitě svých výrobků si vydobylo Rio Mare přední místo nejen na našem trhu, ale i po celé Evropě. Ochutnejte jejich výrobky i vy.

Nyní Vám na Žena-in budeme přinášet recepty vhodné pro dosažení a hlavně udržení štíhlé linie s použitím tuňáků Rio Mare, které pro Vás mohou být skvělou inspirací. Sledujte proto denní vydání a nebo sekci Vaření ZDE!

Reklama