Magický kruh bezpečí a někdo, kdo člověku věří dál, i kdyby proti němu stál celý svět. Marie Rottrová zpívá svou Mámu pro mámy a posluchačku Maryene...

Maryne by ráda píseň od Marie Rottrové, proč ne? Tady je Máma...


Dobrý den,
 
MDŽ, to je pro mě den spojený především se slovem máma. Když byly děti malé, pravidelně jsem dostávala od nich vlastoručně vyrobená přáníčka. Mám je dodnes všechna schovaná. A přestože moje děti už jsou dávno dospělé, nikdy mi nezapomenou popřát dodnes. Nemám důvod svátek žen odsuzovat. 
A proto posílám krásnou písničku „Máma“ od Marie Rottrové.

Maryene

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 8. března 2013: Rádio ŽENA-IN.cz vám hraje k MDŽ

Zpříjemněte si den písničkou! Odpovězte mi na otázku:

  • Jaká písnička se vám hned vybaví, když se řekne: píseň o ženě?

bookSvou odpověď mi pošlete na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Z kapacitních důvodů budu pouštět vždy jen jednu písničku od jedné čtenářky, berte to tedy jako takovou skladbu na přání. Když se náhodou trefíte do písničky, kterou pošle nějaká čtenářka před vámi, nezoufejte, vyberu pro vás jinou písničku od stejného interpreta. Předpokládám, že zájem o téma (jak už to u našeho rádia bývá) bude veliký, tak se nezlobte, když se na vaši písničku vůbec nedostane. Doufám, že vás potěší i písničky pro ostatní čtenářky.

Pozor! Abyste měla šanci na dárek, je potřeba k tipu na písničku připojit i odkaz na YOUtube, kde je k poslechnutí. Můžete také napsat krátký text o tom, jestli máte s touhle konkrétní písničkou nějakou zajímavou vzpomínku.

Příspěvky posílejte nejpozději 8.3.2013 do 14.30 hodin. Později je ještě větší pravděpodobnost, že už nebudou uveřejněny.

Dárek: Jednu ze čtenářek, které si napíší o písničku na přání, odměním pěkným dárkem, knížkou Ivy Málkové a Jany Dostálové: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí.

Reklama