Pro dnešní den tady máme i jednu vtipnou historku od čtenářky s nickem Pupinkaška. Já si myslím, že lidé s nadváhou berou kolikrát život víc s humorem, než nějaké „vyzáblé slečny“:) Myšleno ironicky, nechci se nikoho dotknout :) Tak milé Ženy-in, pusťte se do čtení!


Dobrý den , v naší rodině máme příbuznou, která se potýká odmalička s nadváhou. Může za to jednak asi dědičná dispozice a jednak způsob života rodičů. Nepomohly ani různé lázně zaměřené na snížení hmotnosti. Klára prostě zůstala stále více při těle.

V sedmnácti letech se rozhodla, že se zapíše do autoškoly a udělá si řidičák na malá motocykl. Aniž měla řidičák v kapse, rodiče výhodně koupili motocykl zn. Simson. Nikdo totiž nepochyboval, že by řidičák  neudělala. Byla rázná, někdy spíš jako kluk. Autoškola probíhala hladce, problém nastal až v den závěrečných zkoušek.

Nasedla na motocykl, který pod její hmotností notně poklesl, a za ní se posadil zkoušející. Musel to být zajímavý pohled, kdy na malém motocyklu seděla korpulentní slečna a za ní zkoušející komisař., kontrolující jak jede a zda dodržuje předpisy. Klára bez  problémů nastartovala, rozjela se a vyrazili.

Cestou se však stalo, že najela na obrubník, a celý motocykl se vlivem nárazu zhoupl nahoru a dolů. Klára vše v klidu ustála , nikoli však komisař, který z motocyklu sletěl. Budoucí řidička vůbec netušila, že ho ztratila, a v klidu pokračovala dál směrem k autoškole. Až když dojela , zjistila, že je sama. Kde máš Komisaře?  No já nevím, pokrčila rameny. Pak se podívali do dálky a spatřili postavu, která v jedné ruce držela přilbu a druhou rukou hrozila.

Ta pěkných pár minut komisař dorazil k autoškole, a když konečně popadl dech, naštvaně prohodil. Tak si pamatujte, že u mě řidičák neuděláte! Nenechala se vyvézt z míry a suverénně řekla: No bóže , tak si příští rok udělám papíry zrovna na auto. A tak se také stalo. Motocykl se Simson se prodal a za rok Klára bez problému složila zkoušky a získala řidičský průkaz skupiny B.

Pupinkaška

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Reklama