Milé ž-ínky

já teda pod postelí nic neschovávám a to, o čem budu dnes psát, také nebylo nalezeno na onom místě (nebudu vás vodit za nos) … ale vemte to logicky. Je okurková sezóna, redakce, zdá se, má nouzi o příspěvky, navíc hodnotíme chlapy a nakonec, proč bych to nemohla najít někde u postele. Kdyby čítával noviny vleže, tak tam tu přílohu Mladé fronty Dnes najdu. Pravda je taková, že mě na rozhovor s plastickým chirurgem Jiřím Veselým upozornila kamarádka … včera jsme to probíraly … no probíraly, hlavně jsme se u toho smály. Pak přišel i její manžel a když to začal předvádět, nastal přímo řev : -) Museli nás slyšet všichni, a to i vzdálenější sousedé (byli jsme na zahradě).
Možná jste ten článek některé četly, zdá se mi, že otázky, nebo spíš odpovědi pana chirurga byly docela vtipné (doporučuji přečíst celý rozhovor).

Považte:
Otázka: S jakým nejpodivnějším přáním jste se setkal? Odpověď: Jeden muž chtěl dva penisy.
To jde? Samozřejmě, technicky ano. Ale pochybuji o účelnosti.
Co je nejdražší? Zvětšování prsu. (odpověď je rozsáhlejší, nebudu celou citovat, to jen abyste věděly, že kdybyste chtěly, musíte hodně šetřit)
V pasáži o kožních transplantátech z prasete se mi velmi líbila otázka redaktora : „Proč prase?“  Prý prase je člověku blízké a kůže je na něm dost : -))))
Ale abych se dostala k tomu, čemu jsme se nejvíc smáli.

Otázka: Vaše klinika se specializuje na operace transsexuálů. Je častější přeměna z ženy na muže, nebo z muže na ženu? Častěji děláme nové penisy, což je pěti- až šestihodinová operace. Takových zákroků máme zhruba patnáct do roka. Ale lepší výsledky, co se funkčnosti týče, mají logicky nové vagíny.
Takže tam je pak možný sex? Ale ten je možný u obou. Pokud děláme nový penis ze zad, je v něm funkční sval a muž může v klidu souložit.
Ale asi s nějakou pomocí, ne? Bez ní. Ukážu vám výsledky. Jen se podívejte. Vezmeme sval ze zad a jeho nerv přišijeme na sval nohy. Takže ten člověk zatne, zvedne tím penis, dostane se do ženy a souloží neomezeně dlouho.
Takže to má ještě lepší než normální muž? Neunaví se. Je zbaven povinnosti hýbat pánví nahoru dolů a jen nepatrně zakopává nožkou.
No a tady manžel kamarádky začal zakopávat nožkou a nic ….:-)

Tady vidíme, že s transplantovaným se sice v akci  neunaví, ale když vidí hezkou ženskou, tak mu nevstane (leda by zakopával).
Ale pseudoerekci může mít, kdykoliv si vzpomene. Taky už prý tu svalovou sílu měřili a jejich rekordman na penisu vzepřel závaží těžké dvě a tři čtvrtě kila. Dobré, ne?

dkd


No, tak teď opravdu nevím, co je lepší, zda vykopávající můž nebo chlap, který se rychle unaví. Ale děkujeme za velmi vtipný příspěvek. Kdybyste náhodou něco našla pod postelí, určitě nám o tom napište!

Náš mail znáte: redakce@zena-in.cz

Koho nám to sem čerti nesou teď?

Tak tohle je opravdu "boží výtvor". Začínám souhlasit s tím, že když Bůh stvořil může, začal hezky od nuly. Tento úkaz přírody nám opravdu nemá co nabídnout. Jen přemýšlím, zda má slípky mokré nebo tak průhledné.

Reklama