Naše čtenářky, které jsme vybraly do letošního projektu s Ketodiet, prošly prvním měsícem. Zajímá nás, jak se cítí a jaké jsou jejich postřehy. A také samozřejmě, jak se jim daří hubnout.

Vyzpovídaly jsme čtenářku Jarku.

Jak se vám daří?
Měsíc uběhl rychle, teď bojuji s nachlazením, jinak se cítím celkem dobře. Co se týká hubnutí, mívala jsem chutě, hlavně na sladké a také pocit hladu.

Jarka

Kolik jste zhubla, Jarko?
První 2 týdny byl váhový úbytek 5 kg, ty druhé už to jde pomaleji, něco přes dvě další kila. Pohyb zatím kromě chůze nemohu zařadit, kvůli průduškám a nachlazení, těším se, že až mi bude dobře, budu chodit plavat.

jak vám chutná dietní strava od Ketodiet?
Některé mi chutnají více, některé už méně /příchuť káva a čokoláda/. Tyčinky jsou super a také omelety, ráda bych vyzkoušela i česnekovou placku, snad ji dostanu v dalším balíčku pro 2. krok. Měl by dorazit dnes. Také mi celkem chutná jablková kaše.

Aktuálně po měsíci, kdy jsem začala s hubnutím, jím jídla Ketodiet a přidávám jedno klasické jídlo denně. Například dnes jsem si udělala hamburger z hovězího masa, celerové hranolky a restovaný pórek, zítra se těším na plátek kuřecího s restovanou fazolkou. Přiznám se, že nikdy předtím jsem podobná jídla, tedy v této úpravě, nejedla.

Shozená kila jsou pro mě výzvou jít dál, protože nadváha mně již začala ohrožovat i zdravotně.

h

Jak reaguje okolí na změnu?
Dceři se zdá, že je úbytek váhy vidět i v obličeji a právě tam bych jej tolik nepotřebovala. Ale kalhoty si musím v pase ubírat, abych je někde neztratila ve městě.

Cítím úbytek přes žaludek a břicho, což je velmi dobré. Snažím se přinášet do rodiny i trošku humoru a nadsázky.

Co vás motivuje?
Mám radost, že mi uveřejnili v jednom časopisu velikonoční příběh i s fotem naší malé vnučky. I to je motor, vytrvat nejen v dietě, ale také být tady pro všechny, co mě potřebují. Vnučka a malé radosti mne nabíjejí a dávají sílu jít dál.

Jarka tedy po měsíci zhubla 7 kilo a těší se na další vývoj. My jí přejeme, aby se jí dařilo a aby jí vnučka dělala neustále radost. Těšíme se na další rozhovor. 

Partnerem projektu je značka Ketodiet více se dozvíte na www.ketodiet.cz

Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice Hubněte.

Čtěte naše články, kdo je čtenářka Jarka?

Reklama