pop.jpg

Je to o pocitu
Možná patříte mezi stydlivější ženy nebo jste naopak svou sexualitu velmi ochotna prožít a užít si její dary. Vždy záleží na pocitu vás samotné. Když se v prádle budete cítit skvěle, dokážete se naladit na tu správnou vlnu a stane se z vás sebevědomá žena. Neřiďte se proto fotkami z časopisů, dejte na svůj vlastní pocit. Projděte si nabídku, ve které vás zaujmou například korzety a podvazkové pásy a poté si jen představte, co s vámi nejvíce rezonuje.

Správná velikost je důležitá
Při výběru prádla se nejprve správně změřte. Obchod, ve kterém si budete vybírat korzety, nabízí přehlednou interaktivní poradnu, kde si během chvíle můžete přesně zjistit vaše parametry. Prádlo vám pak skvěle padne. Kromě klasických rozměrů se řeší i praktické umístění prsou – zda jsou u sebe nebo od sebe – nebo třeba zda jsou měkká či pevná. Rádce vám poradí i to, že při měření obvodu pod prsy byste vždy měla vydechnout. Výsledek interaktivní poradny je pak správně určená velikost a doporučené typy podprsenky. Nikdy se vám tedy nestane, že si koupíte nevhodnou velikost.

Jaká je vaše odvaha?
Pojmem erotické prádlo se samozřejmě nerozumí jen body. Tento kus oděvu byste samozřejmě ve svém šatníku mít měla, protože vám dodá sebevědomí a nekonečný pocit svůdnosti, ale hodí se zainvestovat i do skvěle padnoucího kompletu podprsenky a kalhotek, který v kombinaci s punčochami působí velmi luxusně. Vynikající tip jsou i saténové košilky – s košilkou se během pár vteřin dokážete proměnit ve skutečnou mystrni svádění.

Župánek je nezbytnost
Při vyslovení slova župan se vám vynoří z paměti chundelatý oděv, který si na sebe berete při návštěvě sauny či lázní. S tím byste zřejmě mnoho parády v ložnici nenadělaly. Když budete pravidelně sledovat akce, můžete si pořídit svůdný saténový župan. S jeho pomocí se během chvilky proměníte v průkopnici lásky, a bude jen na vás, zda zvolíte něžné bílé tóny nebo naopak pronikavě červenou či luxusně působící černou barvu. Župan posune váš večerní outfit o úroveň výš.

Ať žijí punčochy!
Co by to bylo za sexy outfit, kdyby v něm neměly své místo punčochy. U tohoto zboží se vždy hodí mít několik párů po ruce, protože rozhodně nechcete zažít nepříjemnou situaci, kdy se chcete líbit sama sobě i partnerovi, a vaše punčošky mají nepříjemnou trhlinku. Punčochy na podvazkový pás nebo samodržicí punčochy si můžete pořídit i v případě, že budete pravidelně procházet slevové kupóny a naleznete tak sexy kousky za nejlepší ceny.

Než půjdete do akce
Až se krásně oblečete do erotického prádla, užijte si chvíli sama pro sebe. Dívejte se na sebe do zrcadla a dopřejte si pochvalu za to, že jste jedinečná. Máte svůj vlastní životní příběh, kterého je vaše tělo každodenní součástí. Je důležité to umět ocenit a naladit se sama na sebe. Budete se dnes cítit jako svůdná tygřice, nebo se stylizujete do sexy nevinné kočičky? Je to jen a pouze o vašem pocitu, který sama sobě dopřejete. Prádlo je jen třešnička na již dokonalém dortu.

Už se těšíte, až si oblečete nové erotické prádlo? Dopřejte sama sobě ten úžasný pocit smět se cítit jako skutečná dáma a bohyně, a važte si každého záhybu na svém těle. Zvolte správně velikost a typ prádla a radujte se z toho, že si je můžete dokonale vychutnat.

Máte v plánu si pořídit komplet kalhotek a podprsenky s dráždivým župánkem? Nebo jste se rozhodla pro body? Naplno si užijte svou jedinečnost. Je to jen a pouze o vás!

Zdroj obrázku: {Cookie Studio} / Shutterstock.com

Reklama