Co se děje v těle při cestovní nevolnosti?

64ddd8c58a609obrazek.png

Nevolnost z pohybu je velmi nepříjemný stav, ke kterému dochází, když mozek přijímá různorodé informace z našich smyslových orgánů. Je to velmi podobné situaci, kdy se hádají sourozenci, kdo začal. Každý z nich to vidí ze svého úhlu pohledu. Stejně tak při jízdě autem naše tělo vysílá do mozku rozporuplné informace. Svaly tvrdí, že odpočíváme a nehýbeme se. Vnitřní ucho naopak tvrdí, že jste v pohybu. Mozek není schopen zjistit, která informace je správná a výsledkem je zmatenost, která vede ke kinetóze neboli cestovní nevolnosti.

Pozor! K cestovní nevolnosti nemusí nutně docházet pouze při cestování. Kinetóza se u dospělých často projeví také na kolotočích, houpačkách nebo podobných atrakcích. Ale může se to stát naopak i v situacích, kdy se nehýbeme, ale naše oči sledují pohyb okolí. To nastává v situacích, kdy například sledujete z mostu tekoucí vodu pod vašima nohama, nebo při hraní počítačových her, které simulují jízdu v autě nebo létání.

Jak s problémem nevolností a kinetózou bojovat? Přečtěte si recenze našich pěti testerek, které měly možnost testovat doplněk stravy Antimetil.

 

64cb6b5e2d7f4obrazek.png

Doplněk stravy

64cb6b255e70cobrazek.pngTrpím často na nevolnosti, i když jsem dospělá. S Antimetilem mám dobrou zkušenost. Dobře se polyká, nenechává na jazyku nepříjemnou chuť a jeho účinek je podle mě rychlý. Důležité pro mě je, že se pak necítím utlumená. Použila jsem ho jak v autě (hlavně potřebuji pilulku když sedím vzadu) tak i na výletě na dovolené na lodi.

64cb6b2d30adfobrazek.pngMám dvě děti a bohužel při cestování často řeším jejich nevolnosti, které jsou nepříjemné. Jsem ráda, že se mi do ruky díky testování dostal Antimetil. Jde o volně prodejný potravinový doplněk, který obsahuje koncentrovaný zázvorový prášek. Jak jsem zjistila, podávat ho můžete dětem od tří let. Stačí použít jednu tabletku před jízdou a je klid, mám to vyzkoušené. Dnes ho dávám dětem před každou jízdou preventivně a jsme bez potíží. A bez stresu.

64cb6b3224104obrazek.pngObčas mě trápí nevolnosti spojené s jídlem. Byla jsem zvědavá, jak zabere Antimetil, který je volně k dostání v lékárně. Pokud mám pocit, že mi v situacích, kdy se třeba přejím nebo je mi těžko – třeba po grilování, snažím se nevolnosti předejít. Letos v létě jsem měla v kabelce Antimetil. Vyzkoušela jsem to, stačí si dát dvě tabletky po jídle a jsem v pohodě.

64cb6b38a2e79obrazek.pngAntimetil jsem použila při jízdě do Chorvatska, a to jak při dlouhé jízdě autem, tak i na lodi. Nevolností trpím na cestách nejen já, ale také moje dospívající děti. V podstatě byl Antimetil naše letošní záchrana, protože nikomu nebylo špatně. Zabírá rychle a nevolnost nepřijde. To je zásadní. Určitě ho mohu doporučit pro řešení kinetózy dospělých i dětí.

Z64cb6b494386fobrazek.pnga mě je Antimetil skvělý pomocník na cesty. Už nemám stres z nevolnosti a zvracení. Naposledy jsem si ho vzala i v letadle, protože se mi dělá během cesty špatně z vydýchaného vzduchu.

Klára z redakce:
64cb6c315b689obrazek.pngOd doby, kdy jsem se o Antimetilu dozvěděla na něj nedám dopustit. Tableta se dobře vstřebává a není po ní těžko, není „cítit“. Mám je při sobě vždy, když cestuji. Vyzkoušela jsem je při mnoha příležitostech (auto, autobus, loď, letadlo) a spolehlivě funguje. Zkoušela jsem je i na „kocovinu“ a také se mi zlepšil stav.. za mě super objev, který doporučuji dál) třeba v partě jachtařů už ho mají všichni, komu se dělá špatně). Největším benefitem je pro mě to, že zabírá a hlavně netlumí.

64cb6c29cd4d5blobid0.png

Jaký je doplněk stravy Antimetil?
Testerky měly možnost vyzkoušet doplněk stravy Antimetil® ve formě tablet, které obsahují zázvorový extrakt v přesné koncentraci 10 % gingerolů, což jsou jeho aktivní látky. Antimetil® může být také skvělou volbou pro mladé sportovce, kteří nechtějí přijet na zápas ospalí a unavení. Zázvor totiž neomezuje vaši schopnost reagovat a neuspává. Stačí užít 30 min. před cestou. Antimetil® je bezpečný pro všechny od 3 let, včetně těhotných žen.

Zázvor – pomoc při cestovní nevolnosti přímo z přírody
Důvěřujte síle přírody. Pomůže vám udržet klidný žaludek díky zázvoru. Ten se používá v ajurvédě už tisíce let právě k podpoře normálního fungování žaludku a trávení. Zázvor dokáže pomoci zachovat pocit komfortu žaludku během cestování. Je však velmi důležité dbát na správné dávkování, aby se účinek zázvoru mohl správně rozvinout.

Více najdete na www.antimetil.cz
64cb6b6f93c5fobrazek.png

Reklamní sdělení

Reklama