Od paní Doreen Virtue jsme se minulý týden dozvěděli, jaký je původ naší duše. Z jednoduchého testu teď víme, kdo z nás je „vtěleným Andělem“, kdo „zasvěcený“ a tak dále… není to dogma, jen možnost…

Dnes jsem vám vybrala jednoduchou radu této spisovatelky a psycholožky, jak pro budoucnost zrušit sliby či závazky, které jsme možná v některém z předešlých životů dali a které nám mnohdy mohou, podle názoru paní Virtue, bránit ve štěstí v současnosti.

Za zkoušku nic nedáme

Máte někdy pocit, že si nedokážete finančně polepšit?

Zdá se vám, že ve vašich vztazích se vyskytují stále stejné problémy?

Je možné, že příčinou jsou sliby chudoby, celibátu nebo utrpení, které jste učinili v minulém životě. A zase, ať už v minulé životy věříte, a nebo ne, zrušení slibů, které jste možná dali, vám nemůže nijak ublížit - naopak.

Zde je jednoduchý návod, jak lze odstranit následky takovýchto slibů.

c

S velkým důrazem dvakrát zopakujte každou z následujících afirmací, ať už v duchu, nebo nahlas.

  • Tímto ruším veškeré sliby chudoby, které jsem možná v některém ze svých životů učinil/a, a žádám, aby následky  těchto slibů byly odčiněny ve všech směrech času.
  •  Tímto ruším veškeré sliby utrpení, které jsem možná v některém ze svých životů učinil/a, a žádám, aby následky  těchto slibů byly odčiněny ve všech směrech času.
  •  Tímto ruším veškeré sliby celibátu, které jsem možná v některém ze svých životů učinil/a, a žádám, aby následky  těchto slibů byly odčiněny ve všech směrech času.

Kdo ví. Co nemůžeme spolehlivě vyvrátit, je dobře alespoň připustit. A tak proč to nezkusit?

Nakonec, ublížit si zrušením nepotřebných a přežitých slibů, které v současném životě jen překáží, nemůžeme, takže si možná jen odlehčíme.

Hodně štěstí.

Reklama