Již ve starém Egyptě používaly hadříky, trávu nebo papyrus.
Středověk na pomůcky tohoto typu zcela zapomněl, a tak si ženy ve dnech krvácení navlékaly speciální košile s rozparky na bocích. Poté si protáhly obě spodní části látky mezi nohama a svázaly cípy. Tyto menstruační košile sloužily ženám po celá staletí.

Ženy se během historie nevyhnuly ani složitým zařízením, které byly složeny dokonce z kožených pásů, které jim napomáhaly savé materiály připevnit k tělu na patřičné místo.

 

Asi si naše předchůdkyně oddechly, když se v roce 1930 začaly vyrábět textilní vložky na knoflík, které se po použití praly.
Od roku 1950 jsou spodní kalhotky a vložky obvyklou pomůckou. Jejich kvalita byla ale dříve velmi nízká, a tak bylo ve dnech menstruace spolu s vložkami nutné používat jakési igelitové kalhotky.

 

V tomto směru máme nepochybně velké štěstí, že žijeme v 21. století.

Ve dnech menstruace můžeme používat velmi kvalitní vložky, které nás zbaví všech obav. Menstruace nás tak nijak neomezuje, můžeme i v „našich dnech“  trávit čas, jak se nám zlíbí.

 

Značka Libresse pro nás vyrobila nové vložky s názvem Libresse Invisible Ultra.
Ty se díky novému tvaru Flexfit, zcela přizpůsobí vašemu tělu. Můžeme tak, jak to vidíme v těch nekonečných reklamách, poletovat v bílých přiléhavých kalhotách a ani při našich sportovních aktivitách nás náš cyklus nemusí nijak znepokojovat.

 

Vložka se díky schopnosti kopírovat naše tělo přizpůsobí, a nehrozí tedy její pokroucení a vznik případné skuliny. Když k tomu přidáme ještě kvalitní absorbci, můžeme se s tímto druhem vložky oddávat všem radovánkám všedního dne. I když ten den bude patřit právě do těch „našich“.

 

Zmíněný nový typ vložek Libresse Invisible Ultra má totiž jádro s Efficaptem, a tímto absorbuje až 7krát více než vložky obvyklé.

 

 

Zkuste tedy vlastnosti těchto výdobytků 21. století !
Máte možnost si vybrat a v případě vložek se dobrá volba vždy vyplatí.

 

 

Reklama