Přečtěte si naše zkušenosti s produkty k péči o nohy a chodidla od Top Gold. Všechny jsou pozitivní a věříme, že díky nim si naše oblíbence budete chtít vyzkoušet i vy.

Co jsme testovaly:

5be2f062e871aobrazek.jpg
Markéta Škaldová

5be2f17a5401bobrazek.jpgProdukty značky Top Gold jsem už měla šanci vyzkoušet, a nyní, když jsem je testovala znovu, jsem si jen potvrdila svou domněnku. Jedná se o ty nejlepší výrobky, co se týče péče o nohy. Mou přízeň si získal Gel k ošetření zrohovatělé pokožky nohou a Regenerační a hydratační krém. Ty dokáží učiněné zázraky. Po aplikaci jsou nožky nádherně jemné. Zvláště, když jim dopřejete zábal za pomoci bavlněných ponožek. Arnikové balzámy jsem věnovala své babičce, ta je z nich tak nadšená, že mi volala, abych jí objednala další do zásoby. Pomáhají ji na nejen bolavé a věkem unavené nohy, ale i ruce a záda. Já Top Goldu dávám jedničku s hvězdičkou a rozhodně doporučuji.

Marie Cicvárek Fléglová

5be2f17e102aaobrazek.jpgKrémy na nohy od značky Top Gold se mezi mé oblíbence zařadily hned po prvním namazání. Moje nohy dostávají kvůli sportu dost zabrat. Trpím jak na ztvrdlou kůži na patách, tak i puchýře. Každodenním krémováním Top Gold krémy jsou mé nohy ale o poznání lepší a hlavně hezčí.

Oblíbila jsem si také jejich bylinkový balzám, jímž se masíruji po dlouhých bězích. Krásně voní, uvolňuje a pomáhá. Doporučuji!

5be2e5cf26d9aobrazek.jpgŽaneta Podlahová

Po létě jsem měla velmi popraskanou kůži na nohách, a tak se mi péče o nohy od Top Gold dostala do „rukou“ v ten správný moment. A musím říct, že jsem z výrobků nadšená. Mým favoritem je především Gel k ošetření zrohovatělé pokožky, který mi ošetřil popraskanou kůži, krásně ji zjemnil a zacelil celý povrh nohou. Stačilo si nožky večer nakrémovat silnější vrstvou, zabalit je do bavlněných ponožek a ráno byly jak ze žurnálu! Moji pozornost si také zasloužil Arnikový balzám s kostivalem, který nejen ulevil díky svým chladivým účinkům mým namoženým nohám, ale také mým zádům. Často trpím na bolesti hlavy od krční páteře a jakmile mě maminka promasírovala tímto zázrakem, cítila jsem se jak znovuzrozená a o bolestech jsem po pár minutách už nevěděla. Rozhodně doporučuji.

Kristina Vodičková

Jsem nesmírně ráda, že jsem se ke značce Top Gold díky testování v redakci dostala, protože sama bych možná díky obalu po produktech nesáhla.

Jsem velice spokojená s gelem na popraskané paty, který mi dal nohy do pořádku po velmi náročném festivalovém létě a stejně tak u mě zabodoval deodorant na nohy. Ráda si teď několikrát do týdne nohy natřu balzámem na nohy s kostivalem (hřejivá verze) a zabalím je do teplých ponožek. Nohy jsou pak ráno nádherně hebké a příjemné na dotek. Za nízkou cenu získáte opravdu kvalitní péči.

Michaela Malečková

5be2f1828ae8aobrazek.jpgPéči o nohy a chodidla považuji za velmi důležitou. Široká škála přírodních přípravků Top Gold je v péči o nohy a chodila neocenitelným pomocníkem.
Pro mne jsou top ARNIKOVÝ BALZÁM S TEA TREE OIL + KAŠTAN KOŇKÝ a ARNIKOVÝ BALZÁM S KOSTIVALEM + KAŠTAN KOŇSKÝ, které každý večer uleví mým unaveným nohám.

Velmi dobře funguje gel na ošetření ztvrdlé pokožky na chodidlech a hydratační krém, který zrohovatění pokožky předchází. S výrobky Top Gold jsem spokojená a používám i další jejich produkty, ze kterých si vybere opravdu každý. Radost udělají i dostupné ceny. Mohu jen doporučit.

Více informací o produktech naleznete zde.

5be2f09f8cd84obrazek.jpg
Přečtěte si také: