Před časem jsme spustili výzvu pro čtenářky, které plánují otěhotnění. Z velkého množství zájemkyň jsme vybrali tři, se kterými budeme spolupracovat na dalších článcích. Čtenářky testují balíček s doplňky stravy GS MimiStar® FORTE na půl roku spolu s ovulačními testy GS Ovultest pro upřesnění plodných dní. Jak vypadá testování GS MimiStar® FORTE?

Příběh čtenářek, které s námi testují doplňky stravy GS MimiStar® FORTE na půl roku si přečtěte ZDE

Když jsem po necelých třech měsících kontaktovala čtenářky, které s námi GS MimiStar® FORTE testují, byla jsem zvědavá, zda už některé ze třech čtenářek budu moci gratulovat. Myslím, že všechny ženy si jsou podobné, zkrátka zázrak početí je pro nás na prvním místě. Pak jsem si, ale uvědomila, že čtenářky testují teprve cca 2 měsíce, a to je na úspěšné otěhotnění žen, které mají problémy s početím zatraceně krátká doba. Nicméně, od dvou z testujících jsem dostala e-mail, který je plný radosti, naděje a odhodlání. Přečtěte si příběhy, které všechny ženy osloví. A vám milé čtenářky držím palce!

Dobrý den!

Ještě jednou bych moc chtěla poděkovat za to, že můžu testovat Mimistar. Zhodnocení testování je asi takové, že mi cca v půlce prosince přišel turbo balíček se všemi preparáty. Od půlky prosince 2016 tedy poctivě každý den papkám 3 pilulky, prosinec byl takový docela hektický, pilulky mi došly až po mých ovul dnech, ale to nevadí, stejně jsem byla nějaká nemocná atd. V lednu jsem podle přiložených ovulačních testů zjistila přesně, kdy ovulaci mám - testy opravdu fungují dobře, nicméně koncem ledna jsem dostala opět menses, takže nic. No ale celý leden na mě všichni prskali různé bacily - mou kanceláří proběhla chřipka, průjem, někteří klienti ráno zvraceli a odpoledne šli na úřad atd., takže jsem možná mohla být i ráda, že jsem těhotná nebyla. No ale musím říct, že mi bylo tak špatně, všechno mě bolelo a byla jsem ospalá, že jsem se chtěla už radovat (jsem trapná). Teďka v únoru jsem si opět zjistila přesný den ovulace a zatím nevím, uvidíme za dva týdny:))) Byla bych moc ráda těhotná.

Dneska dopapkám druhou krabičku pilulek, takže mám ještě 4 krabičky, tak třeba. Myslím si, že tabletky mě docela dostaly do pohody, uklidnily mě (psychika je svinstvo, takže si teď říkám, že pro sebe a potenciální mimi dělám co jde, snažím se i jíst zdravěji a prostě na to nemyslet, užívat si, konečně je venku docela obstojně, tak jezdíme o víkendech a výlety atd.), zdá se mi, že po pilulkách se mi i spravil obličej - měla jsem trochu kožní problémy.

Ni-ka

Nejdříve bych Vám moc chtěla poděkovat, že jsem se mohla do testování zapojit. O miminko se snažíme s přítelem od léta loňského roku po dlouhodobém užívání hormonální antikoncepce. Bohužel jsme stále ve fázi snažení, ale věřím, že se to jednou musí podařit ;o) 

Vitamíny MimiStar používám od prosince, beru dvě tablety denně. Z užívání vitamínů mám dobrý pocit, protože dělám něco dobrého nejen kvůli miminku, ale i pro svoje tělo. Líbí se mi, že byly vytvořeny ve spolupráci s odborníky z Podolí, kde mají s těhotenstvím a mateřstvím ty nejlepší zkušenosti. Jediné, co bych vytkla, je velikost tablet. Jsou celkem velké na polykání. 

Protože mám menstruační cyklus dlouhý a ne vždy pravidelný, je pro mě zjištění ovulace složitější a o to důležitější. Použití ovulačních testů je jednoduché, bohužel mi nevyšel ani jeden pozitivní. Čárka ani jednou nedosáhla požadované intenzity. Je potřeba opravdu odhadnout polovinu cyklu a každý den pravidelně zkoušet. Zatím jsem měla pouze jeden cyklus od začátku testování, takže příště budu zkušenější. 

Marika

Děkuji za krásné příběhy a držím palce!

Nechte se inspirovat čtenářkou, která doplňky stravy GS MimiStar® FORTE testovala před dvěma roky.

Čtenářky testují balíčky s doplňky stravy GS MIMISTAR® FORTE – SNADNO POLYKATELNÉ TABLETY S OBSAHEM INOSITOLU

GS MIMISTAR® FORTE

Tablety s obsahem inositolu naleznete v přípravku GS MimiStar® FORTE www.gsmimistar.cz. Složení GS MIMISTAR FORTEMimiStar® FORTE se opírá o poznatky ve výživě těhotných  pod dohledem odborníků z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí. Kromě inositolu jsou v tabletě obsaženy i další vitamíny a minerály důležité pro ženu v období plánování těhotenství a během těhotenství, jako je kyselina listová v přirozené formě a kvalitě NATIVIN®, zinek, jód, hořčík a vitamín C. Z vitamínů skupiny B zde inositol dále doplňují vitamín B6, který je důležitý pro normální regulaci aktivity hormonů a vitamín B12 pro podporu psychických funkcí. Touha po miminku spojená s plánováním těhotenství je období, v kterém potřebuje být žena provázena pocitem psychické pohody a klidu. Proto složení přípravku klade důraz na látky, které k psychické pohodě přispívají.  Z nich je důležitý již výše zmiňovaný hořčík a z vitamínů vitamín B12.

GS Mimistar® FORTE představuje snadno polykatelné tablety, které se užívají třikrát denně. Denní dávka inositolu v těchto tabletách je 2,1 g, účinnost inositolu byla ověřena několika klinickými studiemi. *

*Gerli S, Mignosa M, Di Renzo GC. Effects of inositol on ovarion function and metabolic factors in women with PCOS: a randomized double blind placebo-controlled trial. European Review for  Medical and Pharmacological Sciences. 2003;7:151-159./www.europeanreview.org/

 
Někdy může být řešení velmi blízko na dosah. Tím může být v mnoha případech látka, která se nazývá inositol. Jedná se přitom o vitamín patřící do skupiny vitamínů B – konkrétně vitamín B8. Inositol je látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu.

Naše články:

 Více najdete na www.gsmimistar.cz