Myslíte si, že není možné naučit se základy tradičního kubánského tance salsy, na náměstí nebo v nočním podniku? S originálním kubánským rumem Havana Club se můžete i v Čechách cítit jako opravdoví Kubánci a užívat si života plnými doušky. Od června do půlky srpna letošního roku můžete v parcích nebo na náměstích a v restauracích a barech potkat skupinu kubánských tanečníků salsy, kteří vás tento vášnivý latinskoamerický tanec rádi naučí a dají vám ochutnat pravou kubánskou atmosféru.

Karlovy Vary

V rámci této unikátní road show se dozvíte spoustu zajímavostí o historii Kuby a salsy, která je pro Kubánce životní energií. Promotéři vás provedou vznikem a historií kubánských rumů a navíc se budete moci zúčastnit soutěže o oblíbený nápoj Cuba Libre.

Road show - jízda po frekventovaných místech

Skupina kubánských tanečníků salsy bude jezdit každé odpoledne po nejfrekventovanějších místech daného města vlastním originálním retro Havana Club autobusem.

Brno

Přijďte se zavlnit v rytmu kubánských rytmů s tanečníky salsy, shlédněte jejich umění a vyzkoušejte si na vlastní kůži tento ohnivý tanec. Zároveň se můžete svézt retro Havana Club autobusem, kde si při projížďce poslechnete zajímavé vyprávění o historii salsy i kubánského rumu, o vzniku stále oblíbenějšího a osvěžujícího nápoje Cuba Libre, který můžete také ochutnat čerstvě připravený od profesionálního barmana. Každý, kdo správně odpoví na kvízové otázky, získá žeton, který může proměnit ve drink zdarma na hlavní akci na náměstí.

Tábor

Jak probíhala oslava v městech Praha, Plzeň, České Budějovice, Karlovy vary, Brno, Tábor a Ostrava? Podívejte se na fotografie, jak si to účastníci akce užili!

Reklama