Den svatého Valentýna každoročně slaví zamilovaní po celém světě, což je sice romantická tradice, která ale trochu diskriminuje nezamilovanou menšinu. Pokud se do ní počítáte, můžete oslavit tento svátek s rodinou nebo přáteli. Otevřít láhev dobrého vína (případně něčeho ostřejšího), pustit si romantickou komedii a navzájem se potěšit překvapením třeba v podobě šperku. Pokud patříte mezi zadané, plán na 14. února je jasný.

sperk

Žádná žena nepohrdne pěkným dárkem a na svatého Valentýna to platí dvojnásob. Právě proto by mělo být valentýnské překvapení výjimečné. Mělo by potěšit, překvapit a nemělo by zavánět stereotypem. Valentýnských dárků je v obchodech víc než dost a jejich nákupem se nemusíte zruinovat. Z vyzdobených výloh stačí vybrat roztomilé plyšáky, luxusní bonboniéry nebo odvážné spodní prádlo, což je valentýnská klasika. Nečekaným a vítaným překvapením může být ale i šperk.

Ty, které budou na svatého Valentýna single, nemusí zoufat. Místo toho mohou uspořádat speciální valentýnskou párty a oslavit den zamilovaných s nejbližšími kamarádkami. Třešničkou na dortu takového večera může být dárek, který všechny potěší. Pokud rády nosí šperky, vyberte nějaký originální doplněk zdobený drahými kameny či polodrahokamy. Velmi oblíbené jsou náhrdelníky, náušnice, přívěsky nebo náramky.

sperk

Šperky s kamínky za sebou mají dlouholetou historii, jsou precizně zpracované a dostupné v řadě barev a odstínů. Ke Dni svatého Valentýna můžete darovat náramek zdobený jaspisy v jasně červené barvě nebo náušnice s granáty. Červená barva je totiž symbolem lásky a proto i Valentýna. Na výběr máte z mnoha různých kamenů. Pokud si nevíte rády, můžete vybírat i podle znamení zvěrokruhu. Širokou nabídku najdete například v internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

Užijte si den sv. Valentýna naplno, ať už s vaším partnerem, rodinou nebo nejbližšími přáteli.

Reklama